225/40/r18 yazlık lastik seçimi

225/40/r18 lastik tercihi

• Goodyear Eagle f1 asymmetric 5

Kullanılan: 6 24.0%
  • michelin pilot sport 4

Kullanılan: 19 76.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

sergen38

Üye
İsim
ömer
Aracıma 18 inç yazlık lastik almak istiyorum. Arabayı sakin kullanmayı seviyorum çok fazla limitleri zorlayan bir sürüş stilim yoktur aracı yormamaya özen gösteririm. Genelde şehir içinde kullanıyorum. Michelin pilot sport 4 ve goodyear eagle f1 asymmetric 5 arasında kaldım. Sizlerin değerli tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum farklı marka ve model önerilerinizi de belirtebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum

@sergen38 pilot sport4 bnce sakin kullanan biri için fazla kaçar, fiyati da cabası yerine daha ekonomik ve kaliteli olduğunu düşündüğüm nokian powerproof önerebilirim hem sportif sürüş ve  sessiz yumuşak lastik deniyor, ayrica bu sayede 18 jantin sertliğini bi nebze absörbe edebilir. Ben 17inc icin aldım daha takdirmadim ilerde deneyimlerimi paylaşırım, etiket değeri de 17 inc icin fena degildi ıslak zemin A yakıt ekonomisinde C almis ayrica ses db lide 68 db sessiz sayilcak bi değer tavsiye ederim. Birde nokianlarda 4 lastik alımında opette 300tl hediye yakit veriyor oda ayrıca avantaj

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mehmeteren0606 Cevabınız için teşekkür ederim hangi sitede yakıt hediyesi var acaba. Nokianin kendi sitesinde mi acaba

@sergen38 satıcı fark etmiyor ben trendyol dan aldım mesela, sadece faturada 4 adet yazmasi gerekiyor ve lastigi alan kisi ile arac sahibi ayni kisi olmasi gerekiyor, lastigi aldığınız yerden ki faturanin ve aracinizin ruhsat fotosunu yuklemenizi istiyor.  https://yakitimnokiandan.com/

Linkteki sayfaya yüklüyorsunuz onlar yakit kartini adresinize gönderiyor. 

Michelin bu güne kadar hiç üzmedi. 18 jant da kullanıyorum şu anda.  Gerçekten çok güzel.

@Kasabali45 Çabuk balon yapıyor şeklinde bazı şikayetler okudum bu nedenle kararsız kaldım bozuk yollarda çok hızlı kullanmam aracı ama bazen aniden çukurla karşılaşma durumu olabiliyor ister istemez giriyoruz 

@Kasabali45 Çabuk balon yapıyor şeklinde bazı şikayetler okudum bu nedenle kararsız kaldım bozuk yollarda çok hızlı kullanmam aracı ama bazen aniden çukurla karşılaşma durumu olabiliyor ister istemez giriyoruz 
Ben 3. Kez kullanıyorum bu lastiği. Çok şükür benim başıma gelmedi hiç. 

Geçen yıl mayıs ayında primacy 4 s1 aldım öok memnundum ama şanssızlık galiba sırttaki kanallardan tel atmaya başladı.Fabrika hatası belirdi.Uzun yoldayım istanbul'a geçince michelin inceleyelim dedi.ufak ihtimal malzeme eksikliği bana denk geldi

2B160F43-75CE-42D8-A2A9-FD671869A2AF.jpeg

0FA52EEE-8F15-4524-9A5D-32AAA4F0CB85.jpeg

@mufayu geçmiş olsun. Bunun farkına lastiği kontrol ederken mi vardınız yoksa sürüş esnasında bir fark mı oluştu ya da hissettiniz? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=19510]mufayu[/mention] geçmiş olsun. Bunun farkına lastiği kontrol ederken mi vardınız yoksa sürüş esnasında bir fark mı oluştu ya da hissettiniz? 
Sağolun.Aslında kanallardaki durumu anlamanız zor gibi.hafif bir titreme yapıyor.Başta balans diye düşündüm ve durdurup kurşunları kontrol ettim düşmüş mü diye ama kanallardaki telleri görünce farkettim.Ön tarafta gördüm arkalara bakamadım henüz.Hemen michelin'i aradım.Gidene kadar pek sorun yalatacağını düşünmüyorum.

Geri
Üst Alt