Golf 8 jant değişikliği

17 inc style janti otomotiv sektorunde tasarlanmis en kotu 17 inc jant olabilir.

bence de güzel görünmüyor şahsen arası açık olan jantlar daha güzel duruyor 

herkesten farklı olacak görüşümü belirteyim; 17 inç style jantı araca gayet yakışıyor elegant bir hava katıyor, araca ağır duruş kazandırıyor diğerlerinin tamamı spor görünüm üzerine tasarlanmış jantlar.

Ve belirtmek isterim ki istisnalar dışında hiçbir aracın halef selef kasalarının jantlarını birbirine taktığınızda hoş durmayacak sırıtacaktır bu sebepten durban gibi tavsiyelerin efektif olmayacağı kanısındayım.

Merhaba arkadaşlar golf8 impression aracım var üstündeki 16 inc norfolk Jantlarimi yerine 17 inc belmont style pakette gelen orjinal janta gecmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mıdır yakışıyor mu, replika yerine bunu takmak daha mantıklı geldi, fikirlerinize açığım. 

Ekli dosyayı görüntüle 47259

Ekli dosyayı görüntüle 47260

Ekli dosyayı görüntüle 47261
Replika yerine kesinlikle orijinal tercih edilmesi taraftarıyım. Seçenek sadece style 17 jantı ise geçilebilir diye düşünüyorum. 

Sebebi ise style pakette gelen jantları beğenmeyip başka jant geçiş yapanlar olacağından bulunabilir ve servisten satın almaktan uygun olacaktır.

Şuanki Dijon jantlar gibi olacaktır bu jantların kaderi.

Golf 8 orijinal jantlar aşağıdaki gibidir. Çıkma bulma durumu biraz zor jantlar. O sebeple diğer jantlara yönelme durumunda maliyet biraz fazla olacaktır.

Bu sebeple aracınızdaki jant ideal bir janttır. İllaki 17 olsun derseniz de style 17 janta geçmek de üzmez..

uzun bi aradan sonra merhaba ..

yine klasik savatage stilde  (hafif kıl tarzda)   şu mk8 Style jantları hakkında ben görüşümü belirteyim . 

hadi  oldu gittik mk8 style golf aldık .  

doğal olarak  bu  düdüklü tencere kapağından bozma jantları  sarı siteye  ya da bu foruma   ilana koyarım , satarım sonra aslanlar gibi   mk8       r-line Valenica  jantları parası neyse verir alırım hayalleri ,,, hayalden öteye gitmeyebilir.  (18 inç mk8 jantına geçecek adamı da bulmak 17 valencia larına müşteri olmak da işin sabredilecek kısmı)

bu style golften sökülen tencere kapağından bozma jantlara  2500-3000 den fazla veren olacağını zannetmiyorum (sarı site piyasası bu olur.

gelelim bu r-line valencia jantlara . jant 17 inç olmasına rağmen  bu jantlara 7000 den az fiyat biçilmesi de zor gözüküyor. 

sıfır mk8 style araçtan 17 orjinal belmontları çıkar  2500 anca etsin 

yine 17 lik r line valencia jantlara 7000 bayıl .  (sadece lastiksiz jant fiyatları örnekleridir . 

akıl  işi değil gibi gözüküyor ama durum bu 

ama nihai sonuç Valencialar gerçekten baba jant .  

hatta daha da abartıyım .  bu style jantların  ilanda aylarca kalıp satılmama durumu bile olabilir ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
uzun bi aradan sonra merhaba ..
yine klasik savatage stilde  (hafif kıl tarzda)   şu mk8 Style jantları hakkında ben görüşümü belirteyim . 
hadi  oldu gittik mk8 style golf aldık .  
doğal olarak  bu  düdüklü tencere kapağından bozma jantları  sarı siteye  ya da bu foruma   ilana koyarım , satarım sonra aslanlar gibi   mk8       r-line Valenica  jantları parası neyse verir alırım hayalleri ,,, hayalden öteye gitmeyebilir.  (18 inç mk8 jantına geçecek adamı da bulmak 17 valencia larına müşteri olmak da işin sabredilecek kısmı)
bu style golften sökülen tencere kapağından bozma jantlara  2500-3000 den fazla veren olacağını zannetmiyorum (sarı site piyasası bu olur.
gelelim bu r-line valencia jantlara . jant 17 inç olmasına rağmen  bu jantlara 7000 den az fiyat biçilmesi de zor gözüküyor. 
sıfır mk8 style araçtan 17 orjinal belmontları çıkar  2500 anca etsin 
yine 17 lik r line valencia jantlara 7000 bayıl .  (sadece lastiksiz jant fiyatları örnekleridir . 
akıl  işi değil gibi gözüküyor ama durum bu 
ama nihai sonuç Valencialar gerçekten baba jant .  
hatta daha da abartıyım .  bu style jantların  ilanda aylarca kalıp satılmama durumu bile olabilir ? 
Ooooleyyyyy mekanin sahibi geri döndü

Hos geldin ustad

Ben genelin aksine bu tarz jantları seviyorum. Bence araç üzerinde 18 jantmış gibi görünüyor. Hocam bir de konusu değil ama golf 8 ilk çıktığından beri kafamda soru işareti oldu. Ön tamponda ızgarada ki beyazlıkları piano black folyoyla kaplanırsa r line tamponuna benzer mi? Bunu da deneyebilirsiniz.

@HONEY @HONEY

hoşbulduk hocam ,  

mekan tüm üyelerin mekanı .  ölümlü dünya sonuçta , geldim yazdım gitttim yine geldim döngüsü . canımız sıkıldı hayata yazdık  3-5  kelime.

bak adam kırmızı ferrari almış bugün. forumlar da gezecek hali yok 

bizde mecburen forumlarda geziyoruz . az yakmak için . 

@Savatage Style jantların kışlık takım ihtiyacından dolayı her türlü piyasası olacaktır

@yer_ucagi_34 tabiki  hocam. Kıslığa takım yapana lazım olur dogal olarak

Ben de zaten direk çöp demedim .

5 para etmez jant degil tabiki . Kıslık takım  yapmak isteyene 3000 bedeli olur.

Retrofit / estetik / karizma kapsamları dısında kalan  sadece kıslık işine yarayacak jantında piyasası dogal olarak 3000 e kadar düŞer.

Eşgal BİTİK.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt