Golf 7 bluetooth

Cenk29

Yeni Üye
İsim
Cenk
Merhaba arkadaşlar 

2015 model comfortline golf 7 sahibiyim aracım 2015 model olduğu için bluetooth özelliği yok fakat aynı aracın 2016 modelinde bluetooth özelliği var ve teybin ekran boyutkarına kadar tamamen benim aracımınkiyle aynı 

Bende bu nedenle bahsettiğim teybi çıkma olarak alıp takmayı düşünüyorum. Sizce birebir uyar mı herhangi ekstra işlem gerekir mi? 

Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim. 

Merhaba arkadaşlar 

2015 model comfortline golf 7 sahibiyim aracım 2015 model olduğu için bluetooth özelliği yok fakat aynı aracın 2016 modelinde bluetooth özelliği var ve teybin ekran boyutkarına kadar tamamen benim aracımınkiyle aynı 

Bende bu nedenle bahsettiğim teybi çıkma olarak alıp takmayı düşünüyorum. Sizce birebir uyar mı herhangi ekstra işlem gerekir mi? 

Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim. 
http://www.golftutkusu.com/topic/7968-highline-multimedya-cihazı-comfortline-takılır-mı/?tab=comments#comment-157383

İyi bayramlar, yukarıdaki link derdine derman olacaktır. Bileşen koruma, kablo ve torpido gerekecek orjinal için haberin ola... :)

@yavuzbattal Arkadaş highline değil comfortline olan ekrandan bahsediyor, 2016 model comfortline golfün de torpidosunda ünite falan yok..

@Cenk292015 son üretim golf-passat  connectvy paket yani usb ve bluetoothlu 5.2 composition color üniteler ile geldi  sizde ekran büyütmeden bluetooth istiyorsanız 5.2 composition color ünitenin bluetothlu modelinden alabilirsiniz sonrasında

Component protection  bileşen korumasını kaldırıp bluetooth un yeniden tanıtılması ve mikrofon çekilmesi gerekmekte

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY O delikli yer mikrofon değil mi? Aktif olup olmadığını nerden bileceğiz belki tesisatı çekilmiştir :D

@caglar_61 Mikrofon nerede?

Sadece öğrenmek amaçlı sordum.

Geri
Üst Alt