COMİNG HOME ÖZELLİĞİNİ KONTAKTAN ANAHTARI ÇEKİNCE DEVREYE SOKMAK (FAR SENSÖRÜ OLAN ARAÇLARDA)

Yusuf Bey tercih meselesi , ben gündüz de farlarımı yakıyorum
)
Onu anlarım hocam

Onu anlarım hocam :)
Yusuf Bey aslında ilk yorumumu yanlış yazmışım....O yorumda far anahtarı 0 ( sıfır ) konumunda CH / LH kullanılsa iyi olur demiştim....Ama yanlış yazmışım...Ben gündüz de farlarımı açtığım için , far anahtarı kısa farlar konumunda iken CH / LH kullanılması iyi olur demek istemiştim...Yanlış yazmışım kusura bakmayın :)

Yusuf Bey aslında ilk yorumumu yanlış yazmışım....O yorumda far anahtarı 0 ( sıfır ) konumunda CH / LH kullanılsa iyi olur demiştim....Ama yanlış yazmışım...Ben gündüz de farlarımı açtığım için , far anahtarı kısa farlar konumunda iken CH / LH kullanılması iyi olur demek istemiştim...Yanlış yazmışım kusura bakmayın
)
Hocam bunun için auto konumunda dahi kısa farlarınızın sürekli yanmasını sağlayarak sorununuzu çözebiliriz.

Hocam bunun için auto konumunda dahi kısa farlarınızın sürekli yanmasını sağlayarak sorununuzu çözebiliriz.
Evet doğru söylüyorsunuz...Kodlamalarda bunu göremedim .. Belki de ben atladım...

Evet doğru söylüyorsunuz...Kodlamalarda bunu göremedim .. Belki de ben atladım...
Konaklamalarda yok hocam. Kısa far kanalına amerikan park kodlamasının ilk kısmı yapılacak. Kanallar ezberimde değil ama kesin yapacaksanız özelden iletişime geçin telefondan yardımcı olurum.

Geri
Üst Alt