1.6 DSG için Mubea Yay mı, FR Yay mı ?

@metinkar Hayırlısı olsun abi,o sınav beni bitirmişti resmen,sırf stres. yalnız burada tek kişinin çalışmasıyla çok zor oluyor 2 kişi bile çalışınca anca yetişiyor. Belki devlete yardım talebi yaparlarsa geçirebilirler fakat bu sefer de devlet, yardım alan o kişiye sürekli iş mektupları gönderiyor. Hayırlısı olsun diyelim

Moderatör tarafında düzenlendi:

@GodThread hahaha şu kurulu düzen hikayesi..... Bi insan ya gelmek istemiyor bunu bahane ediyordur yada dalga geçiyordur. Pekala gelebilir. Şu konuda haklı olabilirler, çocuklar için gerçekten zor olabilir. Onlarda belli bir zaman sonra alışırlar zaten. Gelmek isteyen her türlü geri döner Türkiye'ye. Dönenlerede oldu fakat geri geldi çoğusu,çünkü burada rahata alışmışlar,  herşey ellerinin altında dil biliyorlar vs vs. Kurulu düzen bildiğin hikaye yani

Güncel, Konumuz FR yay vs Mubea Yay oldu şu an bilgilerinizi ve tecrübelerinizi dinlemek isterim :)

Sonuç diyelim, servislerde mubea yaylar için ödeme alıp stok soruyorlar gelmeme ihtimali de var bende 1.4 fr dsg leon dan çıkma bir yay alıp 18 jant ile taktım kullandım. Gözlemlerim ise ilk başta orjinal yay ve 18 jant ile araç fazla zıplıyordu sekiyordu. Bu yaylar o sekme zıplamayı sonlandırdı. Basıklık çok ideal bence ne yüksek ne çok alçak 1.5 cm orjinal R line ile gelen yaylar gibi oldu araç kıstası da a3 ü olan arkadaştan yaptım. Geçişler tok biraz sertleşti araç fakat öyle çok aşırı saçma bir fark yok. Bence ideal oldu. Diğer konudada fotoğraflarını paylaşmıştım. Konu kapanabilir :)

Sonuç diyelim, servislerde mubea yaylar için ödeme alıp stok soruyorlar gelmeme ihtimali de var bende 1.4 fr dsg leon dan çıkma bir yay alıp 18 jant ile taktım kullandım. Gözlemlerim ise ilk başta orjinal yay ve 18 jant ile araç fazla zıplıyordu sekiyordu. Bu yaylar o sekme zıplamayı sonlandırdı. Basıklık çok ideal bence ne yüksek ne çok alçak 1.5 cm orjinal R line ile gelen yaylar gibi oldu araç kıstası da a3 ü olan arkadaştan yaptım. Geçişler tok biraz sertleşti araç fakat öyle çok aşırı saçma bir fark yok. Bence ideal oldu. Diğer konudada fotoğraflarını paylaşmıştım. Konu kapanabilir :)
Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama yan profilden fotoğraf var mı acaba?

Geri
Üst Alt