2020 Golf 7.5 (cam tavanlı) alınır mı sizce?

@Mmt0634 teşekkür ederim Allah razı olsun hocam bahsettiğim golf bugun satılmış zaten nasip olmadı bana hayırlısı olsun kazasız belasız kullansınlar inşallah

polo 205 vermek dediğiniz gibi mutlu etmeyebilir b sınıfı bir araca 200 bin vermek ne bileyim ters geliyor hiç hakkı değil o para zaten zar zor kazanıyoruz 

Hala düşünüyorum çıkamadım işin içinden kredi mi ödesem kapatsam borcu bir yandan istediğim golfü alıp krediye iki sene daha devam mı etsem 

çünkü şimdi alamazsam bir daha fiyatları tutamayıp alamayacağım gibi 

sizce sonbahar kış gibi golfün giyatları düşermi 7,5 kasa 8 e gücüm yetmiyor ondan emin oldum artık

@Mmt0634 kredi mi ödesem kapatsam borcu bir yandan istediğim golfü alıp krediye iki sene daha devam mı etsem 

sizce sonbahar kış gibi golfün giyatları düşermi 7,5 kasa 8 e gücüm yetmiyor ondan emin oldum artık
Kredinizin faiz oranı şimdiki faiz oranlarına göre düşükse kredinizi kapatmayın hocam.

Eğer ödeme güçlüğü yaratmıyorsa kesinlikle nakiti elde tutun.

Onu kapatıp yeni kredi çekerseniz yüksek faiz oranlarından etkileneceksiniz.

İstediğiniz Golf ü alıp doyasıya binin 2 sene sonra para değerini kaybedecek ancak elinizdeki aracın değeri düşmeyecek.

Sonbahar Kış gibi dolar euro düşerse ve araçların stokları çok olursa ancak o zaman düşer fiyatlar. Ve ikinci elller de buna göre etkilenebilir. 

Ancak şu var TL nin değeri gün günü tutmuyor. Bugünki 100 bin tl 6 ay sonra 90-80 bin tl ye denk gelebiliyor.

Aracınızı alın binin en azından fiyat artışlarından tl değer kaybedişlerinden az etkilenirsiniz.

Forumda yazın araç bakan bir arkadaşımız vardı, attığı ilanları sürekli eleştiriyorduk bunun şurası böyle bunun burası böyle diyerek. Sonra aradan birkaç ay geçti alamadı aracını ve fiyatlar inanılmaz arttı, 150 lik araç 200 e fırladı . Forum üyelerine sitem etmişti sizin yüzünüzden alamadım diyerek...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mmt0634 teşekkür ederim Allah razı olsun hocam bahsettiğim golf bugun satılmış zaten nasip olmadı bana hayırlısı olsun kazasız belasız kullansınlar inşallah

polo 205 vermek dediğiniz gibi mutlu etmeyebilir b sınıfı bir araca 200 bin vermek ne bileyim ters geliyor hiç hakkı değil o para zaten zar zor kazanıyoruz 

Hala düşünüyorum çıkamadım işin içinden kredi mi ödesem kapatsam borcu bir yandan istediğim golfü alıp krediye iki sene daha devam mı etsem 

Hocam ben hiç düştüğünü görmedim fakat öyle acayip süreçten geçiyoruz ki 

Salgın hastalık da arabalar %100 arttı millet hastalığı unuttu aracını yenilemeye gitti gelir kapısı yaptı sonra olan du büyüler devreye girdi eski nesil teknolojileri gayet güzel fiyatlara insanlara satmayı başarılar...

İndirim sınırlı olur die düşünüyorum olur sa en iyi ihtimal sabit kalır Veya çıkar derim...

Bizim milletimiz kaar etmeyi sever zararı sevmez kar zararın kardeşidir lafını hiç sevmez yüksek fiyata aldığı aracı en kötü koşulda aynı fiyattan satmak ister çünkü o aracı alırken üzerine 30 40 koyar satarım zihniyeti ile aldı :) ...

@Mmt0634 bende düşeceğini pek düşünmüyorum hocam teşekkürler görüşünü paylaştığın için hala arayıştayım

@Sc3737 yazdım kendisine 279 son dedi 

ben 275 e cam tavanlı bulmuştum paramı ayarlarken dün satılmıştı düşük km

Geri
Üst Alt