6,5" Composition Media APP Connect

selam arkadaslar ben araniza yeni katildim aracimda discovery media 4 tus ve geri gorus kamerasi servisten orjinal olarak takilma  araci yeni aldim sormak istedigim teypte biyerleri karistirirken biyere basilimi tuttum yada nereye dokundum bilmiyorum msji oku yaziyodu bastim sesli turkce olarak gayet guzel okudu simdi aracimda menu tusuna basinca appconnet var fakat basinca servisle gorusun diyo bu araca navigasyon ve mirrorlink uygulaniyomu uygulaniyosa tlfndaki video yada indirdigimiz flimleri kablosuz izleyebiliyomuyuz tlfn iphone usb giriside var gizli kapak olan yerde arac 2016 8 ay cikisli  bilgisi olan yardimci olabilirmi nereye bastigimi ve hangi msji okudugunuda hatirlamiyorum fakat turkce olarak duzgun sekilde okudu

Aramıza hoş geldiniz değerli Hocam 

Bu telefonun bir özelliği olarak bluetooth bağlantısıyla okumuş olabilir. Çünkü App Connect hazırlığı olan araçta kablo bağlantısı olmadan bibişlem gerçekleşemez 

Aramıza hoş geldiniz değerli Hocam 

Bu telefonun bir özelliği olarak bluetooth bağlantısıyla okumuş olabilir. Çünkü App Connect hazırlığı olan araçta kablo bağlantısı olmadan bibişlem gerçekleşemez 
hocam tsk ederim acaba oylemi oldu emin degilim birde bu arac tlfndaki videolari piyasadaki basit cihazlarin yaptigi gibi yapip oynatmiyomu  birde bisey danismak istiyorum direksiyondaki ses acma tusu kirilmis bitane buldum uymadi bu parcayi bulma sansim varmi varsada nereyi tavsiye edersiniz bi tlfn varsa sormak isterim varmi acaba diye

hocam tsk ederim acaba oylemi oldu emin degilim birde bu arac tlfndaki videolari piyasadaki basit cihazlarin yaptigi gibi yapip oynatmiyomu  birde bisey danismak istiyorum direksiyondaki ses acma tusu kirilmis bitane buldum uymadi bu parcayi bulma sansim varmi varsada nereyi tavsiye edersiniz bi tlfn varsa sormak isterim varmi acaba diye
Hocam sadece tuş takımı serviste pahallı değildir diye düşünüyorum.

valla dostum sahibinde buldum 550 istiyo orasi daha fazla ister
 sahibinden bulduysanız biraz daha üsütüne koyabilerseniz sayet orjınal servisten almanızda fayda olacaktır. en azından muhatabınız olur düşüncesindeyim.

sahibinden bulduysanız biraz daha üsütüne koyabilerseniz sayet orjınal servisten almanızda fayda olacaktır. en azından muhatabınız olur düşüncesindeyim.
evet haklisin oyle yapmak mantikli zaten sahibindende montaj yok bide taktirma ucreti bize ayni hesaba cikar bu ilk bakiminda araca yapilan islemler hakkinda bilginiz varmi mesela motor yagi olarak ne kullaniyor bu araclar ilk bakimda degisenler nedir acaba

evet haklisin oyle yapmak mantikli zaten sahibindende montaj yok bide taktirma ucreti bize ayni hesaba cikar bu ilk bakiminda araca yapilan islemler hakkinda bilginiz varmi mesela motor yagi olarak ne kullaniyor bu araclar ilk bakimda degisenler nedir acaba
Değerli Hocam

Aradığınız sorunun yanıtı burada

Arkadaşlar 2017 Golf 1.4TSI DSG highline da bu özelliği açabilir miyim ? Ne kadar ücret alıyorlar 

Hocam xperia xz cihazımda yoktu mirrorlink ve az önce apk olark kurdum ama hareket halinde navigasyonu kapatmasını nasıl engelliyoruz biliyor musunuz? 
Hareket halindeyken navigasyon vb şeyleri açmak isteyen arkadaşlar play store dan button savior u indirip telefonu arabaya bağlamadan önce programı açsın.ben hareket halinde çalıştırdım navigasyonu.tel ekranı da aynen araba ekranına geldi.

Bu söylediğim android için geçerli ayrıca play store dan nova vb. Uygulamalarda telde yüklü olursa daha iyi olur

Cihaz cin mali 6.5 ekran

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eğer faturanızda usb soketin parça kodu yazıyorsa soylemenız mümkün mü Maslak doğuş oto stoğunda var fakat onlarda emin degıl.Dıscover proyu taktırdım sadece onu degıstırmesı kaldı.155 tl ücretli var parçanın servıste.5G0 035 222E bendekı parça kodu.
Merhaba,

Discover Pro'yu nereden ve kaç TL ye aldınız?

Hareket halindeyken navigasyon vb şeyleri açmak isteyen arkadaşlar play store dan button savior u indirip telefonu arabaya bağlamadan önce programı açsın.ben hareket halinde çalıştırdım navigasyonu.tel ekranı da aynen araba ekranına geldi.

Bu söylediğim android için geçerli ayrıca play store dan nova vb. Uygulamalarda telde yüklü olursa daha iyi olur

Cihaz cin mali 6.5 ekran
Teşekkürler Hocam, ama apk olarak kurduğum mirrorlinki sertifika orjinal değil diye başlatmıyordu bende sildim. Başka bir çözüm arayacağım. 

Teşekkürler Hocam, ama apk olarak kurduğum mirrorlinki sertifika orjinal değil diye başlatmıyordu bende sildim. Başka bir çözüm arayacağım. 
Rica ederim. Ben özellikle mirrorlinkli bir telefon aldım ki sorun yaşamayım diye. Tel samsung galaxy a5 2016

Rica ederim. Ben özellikle mirrorlinkli bir telefon aldım ki sorun yaşamayım diye. Tel samsung galaxy a5 2016
Bende Sonylerin hemen hepsinde vardır diye düşündüm incelediğim hepsinde vardı. Ama şanssızlık işte XZ de yokmuş. Eski z1 i arabada kullanma düşüncem var bakalım uzun yollarda felan. 

Geri
Üst Alt