6,5" Composition Media APP Connect

Merhaba 

ben cindeki üründen aldım app connect mirro link mevcut bazı eksileri var arac durumu gozukmuyor ve ingilizce onun dısında sorun yok arac durumunu düzeltebilirmi bilgisi olan varsa yardım pls  benimde bilmeyen arkadaşlar için önerim var iphone kullanıyorsanız telefonunuzda jailbreak varsa yada yapabilirseniz telefonunuzdaki her uygulama ekrana gelicektir safarı youtube google maps yandex maps aklınıza ne gelirse youtube dan video izleyebilirsiniz gelelim uygulamanın adına jb yaptıkdan sonra cydia dan ngxplay yüklerseniz bu uygulama üzerinden telefonun tüm menüsünü aktarabilirsiniz :)  

Golf tutkunu dostlarim 6.5 oem ekran retrofit uygulamasını tamamlayabilmem için 824B uniteye sahip istanbulda ikamet eder bir dosta ihtiyacım var , eğer yardımcı olursanız projeyi tamamlamış olacağım , 6.5 ekrana geçmek isteyen dostlar içinde fikir vermiş olucaz, projeyi tamamladığımda detaylı konu acicam maliyet vs hakkında

Tartışmalara son nokta:

APP Connect aslında Car-net adı verilen etkinliklerden sadece bir kısımını oluşturur.

* E-Remote service  (Uzaktan kumanda hizmeti)

Bu servis adı altında uzaktan telefonunuzla bazı özellikleri kontrol edebilmek mümkündür. Dolayısıyla nette gördüğümüz videolar gerçekmiş onu da öğrendim.

1. Klimayı kontrol etmeyi

2. Aracınızın o anki park pozisyonunu

3. Sürüş bilgilerini

4. Kapıları açmak veya kilitlemek

5. Işıkları açmak veya kapatmayı 

6. Pil bilgileri ve yönetimini (Elektrikli modellerde)

mümkün kılar.

*Guide&Inform (Harita üzerinde yol gösterme ve bilgi verme)

1. Haritada Şarj istasyonlarını gösterme (Elektrikli modellerde)

2. Anlık trafik yoğunluğunu gösterme 

3. Google Earth kullanma

4. Google street view ile gerçek sokak görüntülerini kullanma.

5. Haberler

6. Hava durumu

7. Araç arıza/kontrol  durumu

8. Yakıt istasyonlarını

9. Park yerlerindeki boş park pozisyonlarını 

10. PersonalPOI ile Radar noktalarını, kırmızı ışık ve güvenlik şeridi ihlalleri kameralarını

11. fast food restoranları, dinlenme yerleri, oteller ve benzeri kişisel kayıtlarınızı

12. Sesli komutla tüm bunları arama

Bizim en çok tanıdığımız kısmı ise App Connect:

MirrorLink™ ile Google play ile android cihazınıza indireceğiniz programlar sayesinde

1. Think blue antrenörü

2. Shared Audio  akıllı telefonundaki en sevdiği parçaları gerçek zamanlı veri akışıyla paylaşabilir.  

3. Drive &Track programı  ile güzergahınızdaki sürüş özelliklerini görebilirsiniz.

4. Sound Journey programı ile sürüş stilinize göre müzik türü değişmesi

5. MyGuide ile Navigasyon cihazı, hedefinize varmanız için size yardımcı olmakla kalmayıp akıllı telefonunuzda yaya navigasyonu ile, gideceğiniz yere güvenli olarak ulaşıncaya kadar size eşlik eder; özellikle şehir içinde hız sınırı olan bölgeler için pratik olabilir.

6. My Rules; Örneğin hedefinize ulaştığınızda My Rules evinize bir mesaj gönderir. Veya belli bir hıza ulaştığınızda otomatik olarak en sevdiğiniz şarkıyı dinleyin. Kuralları, akıllı telefonunuzdan veya bilgi ve eğlence sisteminden kolayca ve rahat bir şekilde belirleyebilirsiniz.

7. MirrorLink™ özelliği sesli mesaj okuma özelliği sağlamakta 

* CarPlay ile İos yüklü cihazlarla bağlayabilirsiniz.

http://volkswagen-carnet.com/int/en/start/availability.html

İşte size beklenen resmi bilgi:

2015 Yılının 21. haftası ve öncesinde MirrorLink™

Sonrasındaki tüm araçlarda ise(menü açık görünse de görünmese de) App Connect bulunmaktadır.

Servisten talep etmeniz halinde 1050 TL ücret karşılığında bu özellik aktive edilecektir.

Önemli NOT:

Nihayet sonuca ulaştık

Bize gösterilen güveni boşa çıkartmadık.

@HaK

@magic

@Caner

@neokaos
merhabalar.

2016 aralik ayi uretimi bir highline gof aracim var. bu aracta appconnect destegi olmadigi soylendi. ama sizin yazinizda 2015 mart sonrasi tum araclarda bulunmakta oldugu belirtiliyor.

bu konu hakkinda napabilirim acaba eger sistem varsa nasil aktiflestirtebiliriz?

Selamlar.

Bir önceki mesajda bahsedilen alıntıyı yeni gördüm.

Appconnect desteği için tek kriter üretim yıl ve haftası olarak yorumladım.

Bende 2015 Ağustos ayında teslim aldığım Highline Golf var.

6,5 inç ekranlı ve mute tuşlu.

Aktifleşir mi?

2017 golf 1.0 comfort aracımda app Connect yok galiba değil mi ?
Araçta Discover Pro media cihazı yoksa opsiyon olarakta eklenmemişse yoktur maalesef.

Araç faturanıza bakın orada opsiyonlar kısmında yazar eğer alınmış ise.

Cihazda App Connect diye aktif bir menü varsa vardır

Yada telefonun navigasyonunu araç media ekranınızda görebiliyorsanız da vardır.

Benim aracımda da yok bi süredir araştırıyorum fakat masraflı bir iş gibi Discover Pro da 6 Bin civarı deniyor vazgeçtim o yüzden cepten idare edeceğiz Golf 8'e kadar :D

konuyu hort latıyım

819b ler için bir güncelleme veya durum değişmesi varmı?

Babamın Superb de 1000km boyunca carplay kullandık gerçekten çok hoşuma gitti

Arkadaşlar merhaba,

"App-connect" ile "sesli komut" özellikleri ayrı ayrı açılması gereken özellikler midir?

Aracım app-connect ile beraber geldi ancak direksiyondaki sesli komut tuşuna bastığımda servise başvurmam gerektiği ifadesi çıkıyor.

not: App-connect i aktif olarak kullanabiliyorum, carplay, android auto ve mirrorlink denedim çalışıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abiler selam,

Konuyu hortlatacağım ama özür dilerim şimdiden. 2015 aralık ayında aldığım polo lounge aracım var. Üzerinde 6.5 composition media var. Bir ara araştırıp bırakmıştım ama telefonu klimaya sabitlemek artık hoşuma gitmiyor. Bundan dolayı tekrar araştırmaya koyuldum. Forumunuz o kadar aktif ve dayanışma içinde güzel ki ailenize katıldım. Umarım kabul edersiniz :)

Hemen konuya geleyim. Cihazım Composition Media, 819A parça kodlu. Fakat youtube üzerinden, hem de farklı yerlerden cihazın üzerinde mute tuşu olanların aktif ettiklerini gördüm (hangi parça no var bilmiyorum). Amazon.de üzerinden VW parçaları satan firmalara yazdım ve biri şase numaramı istedi. Kontrol ettiğinde kamera ünitesi veya ses sistemi ünitesinin olması gerektiğini söylüyor. Ses ünitesi de direksiyon üzerindeki insana benzeyen, servise gitmemizi isteyen buton.  Mail yanıtı aşağıda.

leider ist der von Ihnen genannte Polo nicht nachrüstbar da folgende Ausstattung fehlt:

Sprachbedienung (QH1), Rückfahrkamera (KA1) oder Digitales Soundsystem (9VH / 8RU).

Uzun süredir konu üzerinde bir yanıt yok. 819A için açtırabilen oldu mu? VAGCOM kablosu alıp gizliden açıp deneyesim var. Konunun üzerine gitsem mi kararsızım. Reklam olmasın diye o gördüğüm videoları eklemedim ama ekleyebilirim de fikrimiz olması için.

Saygılarımla.

Özel bir servisle görüştüğümde crackli olarak 550-600 TL gibi bir fiyata app connect özelliğini aktifleştirdiklerini söyledi.

@yasaroglakci Bu kodlu cihazların hala sırrı çözülmüş değil. Passat'larda çıkanlarda aktive olabildiğini duymuştuk. Golf'lerden çıkanlarda olmadığına şahit olduk vs. Yani bence zorlamayın, zaten VagCom kablosu ile yapılacak birşey değil. 

Boşuna VCDS almış olursunuz, ODIS üzerinden yapılıyor. 

Geri
Üst Alt