Telefondaki navigasyonu araç ekranına yansıtma

tolqa35

Üye
İsim
Tolga
Arkadaşlar merhabalar, formu incelememe rağmen telefondaki navigasyonu araç ekranına yansıtma konusunu bir türlü bulamadım. Bu konudaki tecrübelerinizi rica etsem yazar mısınız? Bu mevzuyu tecrübeli üyeler benim gibi acemi üyelere yardımcı olur düşüncesiyle konu başlığı açtım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Konu  gereksiz görülürse silinebilir. SELAMLAR...

Merhaba Hocam :)

Bahsettiğiniz olay için mirrorlink lazım diye biliyorum, tam bilgim yok bu konuda malesef. 

Bilen Hocalarım kesin ve net cevabı verecektir :)

Arkadaşlar merhabalar, formu incelememe rağmen telefondaki navigasyonu araç ekranına yansıtma konusunu bir türlü bulamadım. Bu konudaki tecrübelerinizi rica etsem yazar mısınız? Bu mevzuyu tecrübeli üyeler benim gibi acemi üyelere yardımcı olur düşüncesiyle konu başlığı açtım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Konu  gereksiz görülürse silinebilir. SELAMLAR...
Hocam ios için appconnect android için mirrorlink var. Ama servis ücret karşılığı açacak bunları. Detayları bunların konularından bakabiliriz ;)

Merhabalar Hocam hoş geldiniz öncelikle

Bu konu gerçekten karışık bir mevzu.Öncelikle aracınızın medya ekranında mirrorlink ,android auto , car play gibi ifadeler var ise ve aynı zamanda aktifse kullanılabilir olduğunu düşünüyoruz.6,5 medya başlığı altında detaylı açıklamalar bulunmakta.Eğer bu uygulamalar yok ise ne olacak, öğrenebildiğimiz kadarı ile bu uygulamalar eğer medya cihazınız uygun ise sonradan açılabiliyor lakin servis tarafından gelen gibi 1200 TL civarı imiş.Aracınızın uygun olup olmadığını servis söyleyebilir lakin onlarda bu işlemi tam anlamıyla çözemedikleri için bir karanlık perde var şuanda bu konu üzerinde.Gene en doğruyu bilgiyi servis ve golf tutkusundan öğrenebilirsiniz.Bizi takip etmeye devam edin diyebiliyorum şuanda :)

SAYGILARLA

Moderatör tarafında düzenlendi:
2015 7. Aydan sonra üretilen araclarda genellikle diyorum çünki olmayanlarda var. App-connect adinda bir sistem var. Bu sistem (apple carplay-android auto ve mirrorlink) bu 3 baglanti tipini de destekler. Cihazinizin uygunluguna gore baglanir. Apple cihazlar da haritalar. Android cihazlarda google maps. Mirrorlink te ise sygic navigasyonu media ekranina yansitir. Bu ozellik olmayan cihazlarda sadece mirrorlink bulunmakta. Youtube u acip bu yazdigim keywordleri girerseniz gayet aciklayici videolari izleyebilirsiniz. (Apple carplay), (android auto), (mirrorlink).

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keşke konuyu bilseydim aracı alırken pazarlık ile bu mevzuyu hallettirirdim. Aracı almadan önce kral ben,aldıktan sonra kral onlar..:)) Bendeki araç aralık fabrika çıkışlı olduğu için  6,5" Ekranlı Composition Media olduğunu düşünüyorum. SELAMLAR....

Geri
Üst Alt