(Alınık)Golf 7 Comfortline Sağ Dış Stop Lambası

caglar_61

Katılımcı Üye

İsim
Caglar
Öncelikle merhaba umarım konuyu doğru yere açıyorum. Bir arkadaşımın aracında ufak bir hasar oluştu konu başlığında belirttiğim stop lambasına ihtiyacımız var elinde olan  tek tek satan varsa konuya yazarsa iyi olur bizim için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İşine yarabilir... S: İlan No 890430503 ( İst ) - 844869381 ( ANK )

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 set fazla stop vardı elimde birini satışa çıkardım geçen hafta parça parça. sağ dış üç gün evvel satıldı hocam. 200 TL'ye satmıştım, en azından piyasası konusunda fikir verebilir.

@erty yapma yaa hocam nasip değilmiş iyi fiyattı @metinkarabimizin buldukları pahalı geldi bu durumda :/  350-400 yazmış cıkmacılar

Bu stop ise set satacağım çünkü far temizliği yapıldı. 7.5 Comfortline Led Stop a geçtim.

IMG_20210322_150324.jpg

Bende orijinal high led stop a geçeceğim için aracım üzerindeki halojen stoplarımı satmayı düşünüyorum. takım olarak önceliğim tabiki. oda fiyatını uygun tutmayı düşünüyorum 500 tl gibi. uygun olursa işinize yararsa görüşebiliriz hocam. manisa merkezdeyim bende

@Berkay48 aslında fiyat çok güzelde işte bize teki lazım biraz daha araştıralıö bakalım hocam yaa teşekkür ettim ilginiz için

Geri
Üst Alt