Mercedes E200 Classic 96 Model

Geçen sene neredeyse tüm sene bu araçlardan araştırmış ve ileride mutlaka keyif aracı olarak alacak birisi olarak bazı tavsiyelerim olacak. 

Öncelikle bu araçlarda mutlaka en dolu versiyon olmasına dikkat edilmeli çünkü arada 2-3 bin oynar. Elektrikli koltuk, sunroof vs gibi. Mümkünse 98 ve üzeri kompressor olabilir. Kilometresinden önce daha önce kaç sahibi olduğuna bakılmalı. Çok el değiştirilenlerde onarılamaz sorunlar olabiliyor. Oralama fiyatı 30 binse mesela 34 bin verip en iyisi alınabilir. 4 bin tl iphone bile zar zor ediyor ama bir 20 sene daha kullanılacak araçlar bunlar. Alınca detaylı inceleme ve video bekliyoruz  :'(

İlandaki araç için ise Avantgarde ya da Elegance olsa daha iyi olur. 

Geçen sene neredeyse tüm sene bu araçlardan araştırmış ve ileride mutlaka keyif aracı olarak alacak birisi olarak bazı tavsiyelerim olacak. 

Öncelikle bu araçlarda mutlaka en dolu versiyon olmasına dikkat edilmeli çünkü arada 2-3 bin oynar. Elektrikli koltuk, sunroof vs gibi. Mümkünse 98 ve üzeri kompressor olabilir. Kilometresinden önce daha önce kaç sahibi olduğuna bakılmalı. Çok el değiştirilenlerde onarılamaz sorunlar olabiliyor. Oralama fiyatı 30 binse mesela 34 bin verip en iyisi alınabilir. 4 bin tl iphone bile zar zor ediyor ama bir 20 sene daha kullanılacak araçlar bunlar. Alınca detaylı inceleme ve video bekliyoruz  :'(

İlandaki araç için ise Avantgarde ya da Elegance olsa daha iyi olur. 
Hocam böyle bir araç tanımadık insandan alınmaz gibi geliyor. Bu araç bildiğimiz bir araç olduğu için niyetlendik. Koltuk ısıtma ve hız sabitleyici varmış araçta. Ne teknoloji di mi :)

@yusuf Değişeni, büyğk bir kazası yoksa; 

Bence alınır mis gibi binilir, en sevdiğim kasalar w211 ile birlikte.

Mercedesi Mercedes yapan seriler ;)

@yusuf Değişeni, büyğk bir kazası yoksa; 

Bence alınır mis gibi binilir, en sevdiğim kasalar w211 ile birlikte.

Mercedesi Mercedes yapan seriler ;)
Sadece 500TL hasar kaydı görünüyor. :) Sıkıntılı bir durumu yok diye biliyoruz ustaya gösterilecek yine de. 

Yani araç tanıdıktansa ve bakımları düzenli yapıldığı biliniyorsa bence alınır, 96 da olsa Mercedes konfor ve kalitesi tartışılmaz, hatta eski modeller yenilerden çok daha sağlam. Ne demişler yıldızı yeter. :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yusuf Hocam,

Ofisten bir abime danıştım, 

Çamurluk içini paslanma olup olmadığı ile alakalı kontrol etsin mutlaka dedi. Paslanma varsa uzak dursun diyor. Kapı ağızları yine aynı şekilde..

Arkadaslar bu Turkiye'deki ikinci el araba durumunu cozebilmis degilim.

Basligi 3 defa okudum yanlismi okudum diye . Cok para degilmi 30.000 tl

Burda baktim 900 veya 1000 € bu araba. Keske getirme olayi olsa alip gelip verebilsem size. Nedir bu fiyatlarin bu kadar yuksek olma sebebi ikinci elde ? 

link 

MERCEDES 96 E200

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar babama bu arabayı almayı düşünüyoruz. Sizce alınır mı fikirleriniz neler?

Araç çok temiz. Babamın arkadaşının aracı. 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-e-200-classic-270551631/detay
Onunla uzun yola çıkmak ne keyiflidir ama; şööööyle salınaaa salınaaa....

Baksanıza kedi bile rahat edeceği yeri biliyor.

Konsolu yeter onun...

20 yıl önce estetik olan mühendislik harikası hiç değişmeden estetik bulunuyor benim gibiler tarafından.

50 yaşın üzerindeki hemen her kişinin aklında o üç kollu yıldızı direksiyona oturunca şeridin ortasında görmek hayali var...

Hayalini gerçekleştirmesine izin verin hele hele ilk Mercedes'i ise.. Varsın 20 sene geç olsun.. Olsun da.. kıymetlidir 20 yıl önceki kadar..

Tek bir önerim var motorunun kompresyon değerlerini ölçtürelim. Çünkü çok pahalı motor yaptırmak..

Benim Mercedesin son S 63 coupe ile AMG C 63 S özellikle arkadan ve stop grubunu gördüğümde hissettiklerim gözlerine inanamama ile detaylarda kaybolma isteği olarak tarif edebileceğim ölçüde beğendim. HAdi biraz daha mütevazı olalım derseniz AMG paket C200 iyidir iyi..

O710En.jpg
zrP3nR.jpg

0mM1DY.jpg

ÖNEMLİ ve HAYATÎ NOT:

Allah aşkına bu ilanı umut Hocama göstermeyelim.. 

Akşam akşam ayarı kaçmasın 

Neden mi?

1996 model araçta cruise control var.... 

@Umut

Moderatör tarafında düzenlendi:
Onunla uzun yola çıkmak ne keyiflidir ama; şööööyle salınaaa salınaaa....

Baksanıza kedi bile rahat edeceği yeri biliyor.

Konsolu yeter onun...

20 yıl önce estetik olan mühendislik harikası hiç değişmeden estetik bulunuyor benim gibiler tarafından.

50 yaşın üzerindeki hemen her kişinin aklında o üç kollu yıldızı direksiyona oturunca şeridin ortasında görmek hayali var...

Hayalini gerçekleştirmesine izin verin hele hele ilk Mercedes'i ise.. Varsın 20 sene geç olsun.. Olsun da.. kıymetlidir 20 yıl önceki kadar..

Tek bir önerim var motorunun kompresyon değerlerini ölçtürelim. Çünkü çok pahalı motor yaptırmak..

Benim Mercedesin son S 63 coupe ile AMG C 63 S gördüğümde hissettiklerim gözlerine inanamama ile detaylarda kaybolma isteği olarak tarif edebileceğim ölçüde beğendim. HAdi biraz daha mütevazı olalım derseniz AMG paket C200 iyidir iyi..

O710En.jpg
zrP3nR.jpg

0mM1DY.jpg

ÖNEMLİ ve HAYATÎ NOT:

Neden mi?

Son cümle bitirmiş hocam yine [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

ÖNEMLİ ve HAYATÎ NOT:

Neden mi?

@Umut
Yok ya,olsa da pek kullanmazdım,uykumu getiriyor...Daha önce de dedim.Bu doğuşun ayıbı.Aracı alırken bana kimse cruise control un ayrıca satıldığını söylemedi zaten o da ayrı bir profesyonellik, ki R'da olmayacağı aklımın ucundan bile geçme(z)di.500 tl daha verin bi de CC ekleyelim deseler de 1 TL bile vermezdim o da ayrı bir konu.

Geri
Üst Alt