Güncellenebilen Vag Kablosu Var Mı? Avrupa Sürüm Kablo Ne Demek... Ucuz Avrupa Sürüm Vag Kablosu?

Kablonun programı  17.1.3'e güncellendi. Kablonun interface firmware'si değişmedi. Sanırım yeni modüller eklenmiş. Bakalım daha nekadar güncelleme alacak :)

@TASKIN52 @yusuf

Kablonun programı  17.1.3'e güncellendi. Kablonun interface firmware'si değişmedi. Sanırım yeni modüller eklenmiş. Bakalım daha nekadar güncelleme alacak [emoji4]
 [mention=2365]TASKIN52[/mention] [mention=2]yusuf[/mention]
Evet hocam hatta yanılmıyorsam ross tech ile hemen hemen ayni zamanda güncellendi

Evet hocam hatta yanılmıyorsam ross tech ile hemen hemen ayni zamanda güncellendi
Hocam kullandığınız  güncellenebilir kabloyu nereden aldınız, fiyatı denildiği gibi 150 dolar civarında mı?

Çok pahalıymış Zafer hocam, normal kablo işimi görür sanırım, ne zaman ki aracı satar yenisini alırım o zaman kabloyu da değiştiririm, bu da bi güncelleme yolu sonuçta  ;)  

dostum kablonun fotosunu koyabilir misin foruma ben de araştırmak isterim

ayrıca 18.9 güncellemesini de alabildin mi kabloya acaba?

Bu kablodan şu anda satan var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@TC Cihangir Şengezer  Ben sarı siteden almıştım. Yakın zamana kadar aynı satıcı aynı ürünü satıyordu ama bu gün araştırdığımda bulamadım. Sanırım şu an satmıyor.

Bende bi kablo arıyorum  aliexpresste dolu ama arızalı cıkma ihtimali cok cok yüksek olduğunu söylüyorlar 

Sarı etiketli kabloyu şuan 1400 liraya satıyorlar sizce güncellenir değilmi bu kablolar

Geri
Üst Alt