Multimedya usb flash bellek

coreysekiz

Yeni Üye
İsim
Ali Fuat
İyi forumlar , usb flash bellegime , denemek için , resim , video , ses attım  , atmadan önce her türde biçimlerdim fakat usb okumuyor,araçtaki usb kısmı bozuk değil telefonumu sarj ediyor, flash bellegim 32gb oldugu için mi gözükmüyordur acaba ?

D45D3A8E-B8F5-4775-91A0-3D150A2D400F.jpeg

EA70E298-9522-43F4-807E-83C54A64DBF5.jpeg

81279770-7FED-4C04-9C89-FB8D8A3EA3D9.jpeg

@coreysekiz @coreysekiz Flash belleğinizi FAT32 biçimlendiriniz.

Belleğe atacağınız dosyaları klasörler halinde atınız.
Örnek olarak Müzik klasörü oluşturun. Altına albümleri klasör olarak ekleyin

Unutmayın hiç bir klasör 3.2GB den büyük olmasın!

Upvote 0
@coreysekiz Her bir klasörün içindeki dosyaların toplam boyutu 3.2GB den küçük olmalı.

Aracınızın medyası orjinalse zaten video desteklemez.

Klasör olarak mp3 albümü atın kontrol edin. 

Upvote 0
flash belleğim sorunluymuş, pc de görüyordu fakat araçta görmedi, yeni usb bellek aldım , sıkıntısız kullanıyorum

Upvote 0
Yeni konu acmayalim. burdan yuruyeyim.

Malum usb bellek takilan kisim kapakli guzel bir Alana sahip.. O alani loş bir isiklandirma dusunuyorum. Fakat konsol sokme takma ( orjinallik ve sökme takmada huylaniyorum) islerine pek sicak bakamiyorum. O alani aydinlatma icin usb bellek dusundum. hem mp3 vs yuklenir hemde aydinlatma saglar.. 

Fakat hem veri saklayabilen hem isigi olan bir urun bulamadim. Elektronik bilgisi olan var ise usb ye ek bir yerden isik -led eklenemez mi? 

Hemen olmaz demeyin. Güzel fikir bence 😂 

Upvote 0
Yeni konu acmayalim. burdan yuruyeyim.

Malum usb bellek takilan kisim kapakli guzel bir Alana sahip.. O alani loş bir isiklandirma dusunuyorum. Fakat konsol sokme takma ( orjinallik ve sökme takmada huylaniyorum) islerine pek sicak bakamiyorum. O alani aydinlatma icin usb bellek dusundum. hem mp3 vs yuklenir hemde aydinlatma saglar.. 

Fakat hem veri saklayabilen hem isigi olan bir urun bulamadim. Elektronik bilgisi olan var ise usb ye ek bir yerden isik -led eklenemez mi? 

Hemen olmaz demeyin. Güzel fikir bence 😂 
Hocam hem USB bellek hem ışık olur mu bilmiyorum fakat aydınlatmak adına Amazon da ışıklandırmak adına  böyle bir ürün mevcut

Araba USB Aydınlatma LED, Mini Kablosuz Araba USB Aydınlatması, Araba İç Mekan Işıkları Atmosfer, USB Işık Evrensel LED Işık (7 renk) https://www.amazon.de/dp/B07SWXG8XK/ref=cm_sw_r_cp_api_i_MCHWGVEP6132AP82MYNW

6EA270D3-16B4-4F33-B1B4-4E04898C10B1.jpeg

Upvote 0
Hocam hem USB bellek hem ışık olur mu bilmiyorum fakat aydınlatmak adına Amazon da ışıklandırmak adına  böyle bir ürün mevcut
Araba USB Aydınlatma LED, Mini Kablosuz Araba USB Aydınlatması, Araba İç Mekan Işıkları Atmosfer, USB Işık Evrensel LED Işık (7 renk) https://www.amazon.de/dp/B07SWXG8XK/ref=cm_sw_r_cp_api_i_MCHWGVEP6132AP82MYNW

/monthly_2021_03/6EA270D3-16B4-4F33-B1B4-4E04898C10B1.thumb.jpeg.0973ba060611491a128d59e58d50a0ce.jpeg
İsikli olani var. bellekli olani yok. Bi tane buldum aslinda.. boyu uzun. Kapak kapanmayabilir.

Upvote 0

Geri
Üst Alt