VW JETTA Yeni

Terms

Paylaşımcı Üye

Araç
Golf 7 1.4 TSI 125 DSG Highline
EVRİM GEÇİREN 2021 VOLKSWAGEN JETTA GELİYOR https://www.youtube.com/watch?v=6A8hxJfUKHc

@forzaGilles Ali hocam ve konu ile alkalı bilgisi olan arkadaşlar.

VW Jetta yeni modeli USA da satılan neden Türkiye gelmiyor? Yada gelecek mi?

Birde youtube video foruma nasıl eklenir?

@Terms sanıyorum jetta gelmemesinin ticari nedeni, rakiplerden pazar payı çalmak yerine VW  grup içi araçlardan pazar payı çalıyor olabilir. Passat, octavia, hatta golfden bile pazar çalıyor olabilir. 

@tiesay Gelse ben direk jettaya geçerim.

Jettanın bize gelmesi zor . Zamanında golf kadar kaliteli olmasa da sedan olması dolayısıyla aynı fiyata satılıyordu,  octaviadan pahalıydı yani gelse bile 300bin üstü gelecek. Bu fiyatlarla Passat varken niye millet Jetta alsın.  VW passatı bile üretimini durdurmayı düşünüyor şuan ki passatlar artık son nesil olacak diye düşünüyorum..  İlla sedan düşünenler için octavia zaten neredeyse passat seviyesine gelmiş durumda. Bagaj ihtyacı olanlar SUV lara yoksa Hb kasalara yöneliyorlar o fiyatlara çıkıldığında

Akif hocam iyi de ben bagajı için değil ama Sedan daha bir araba gibi duruyor benim nazarımda. Oktavia da skoda marka olduğundan benimseyemiyorum.

Benim için ideal olan Jetta

Getirmiyorlar işte.
Hoş geirselerde güç yetmez artık. Eldekini satıp üzerine az daha ekleyip almaya :(

vw jetta ab'de satılmak için gerekli izinlere(homologasyon) sahip bir araç değil, o yüzden getirilmiyor. olayın TR ile ilgisi yok. biz de AB pazarı sayıldığımız için böyle.

ayrıca zaten avrupa artık full elektriğe geçmek için büyük dönüşüm içinde, klasik model marka modellerin yenisi gelmez.

@mufayu Zevkler ve renkler diye boşuna söylenmemiştir hocam.
Her fikre saygı göstermek gereklidir.

Şahsen üstteki incelemedeki 2022 jetta çok hoş.
"Bence"

@mufayu Zevkler ve renkler diye boşuna söylenmemiştir hocam.
Her fikre saygı göstermek gereklidir.

Şahsen üstteki incelemedeki 2022 jetta çok hoş.
"Bence"
abi zaten hoşuma gitmedi diyince kendi görüşüm oluyor aslında :)
kötü bir araç demedim yanlış anlaşılmasın (((:)

Geri
Üst Alt