Dijon Jant Takımı Arıyorum

tahabaydar

Üye
İsim
tahabaydar
Merhaba Arkadaşlar...

Kaynaksız boya yapılmamış kısaca tamir görmemiş Dijon jant arıyorum. Yer: İstanbul 

Sadece Jant önceliğim... Lastikle olursa yaz lastikli 

Sarı sitedeki hemen hemen her ilana baktım mesaj attım tabi yakından göremediğim için sağlamlığın dan şüphe duyabiliyor insan.. ,

Temiz kullanmış satmayı düşünen varsa Golf 2018 middline plus aracıma takacağım. üzerinde 15 inch stok jantlar ve 2019 kış lastikleri var sezonda bunlar kullanacağım.

Herkese Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tahabaydar Merhaba, acele etmeyin dediğiniz gibi durumlar maalesef.. Forum altında satış yapan arkadaşlar oluyor, konuşur değerlendirir bulursunuz umarım. Satılık mevcut ilanlara göz atmanızda da fayda var. Geçen hafta bi ilan paylaşılmıştı diye hatırlıyorum

@golfmk7fan hoşbulduk hocam, ilk hitalara baktım ama tam içime sinmedi . almışken biraz daha fazla verip dijon alayım diyorum ,golf'lere çok yakışıyor. Bulabilirsem temiz ve makul fiyatlı bir dijon arıyorum.

Merhaba, 

Haftasonu hatasız 2018 highline golf aracımdan çıkma üzerinde Dunlop fabrika lastikleriyle duran setimi satışa çıkartma ihtimalim var , Eğer kesin karar verirsem haber veririm , Mecidiyeköye gelip incelersiniz duruma göre.

@Golfaad olur hocam , haber verirseniz sevinirim. Bende sarıyerdeyim yakınız.

Dün sarı sitede 4600 tl bir ilan görmüştüm.

Ankara'da idi, 2020 tarihli michelin primacy4 lastik vardı üzerinde.

Şuan ilanı bulamıyorum ya satıldı, ya da ilanı kaldırdılar.

Çoğu ilanlarda lastik tarihi belirtmek yerine "lastik durumu yüzde 70" yazıyorlar, hepsi de 2015 2016 tarihli lastikler. 

Tek tek toplayın lastikleri ayrı alın diyeceğim, ona da uyanmışlar artık tek lastikler 1000 liranın üzerinde...

Ben yavaştan vazgeçiyorum galiba havalar da ısınıyor lastik almam lazım, 195 65 15 lastikler de ucuz zaten

@Kysr038 o satıcı ile görüştüm, bana da yakındı ama adamla anlaşamadım. Sinirlenip birbirimize konuyu kapattık 

Geri
Üst Alt