Passat B8 tavsiye hk.

musiqzz

Üye
İsim
Oğulcan
Araç
Scirocco
Öncelikle herkese iyi günler sizlere yine bir şey danışmak istiyorum :)  ailemizde 2013 Mercedes CLA 200 AMG araç mevcut 2013 model fakat artık uzun yol ihtiyacımız arttığından ve araç bize küçük geldiğinden dolayı değiştirme planımız var... bizimkileri direkt passat'a yönlendirdim hem geniş hemde lüks açısından sonra mercedesi aratmamasını bekliyorlar az çok. 
kritlerlerim kısaca benzinli/highline/cam tavanlı olması...(manuelde olabilir)  malum sitede böyle bir araç buldum tamamen örnek vermek amaçlı
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-higline-cam-tavan-hayalet-koltuk-hafiza-isitma-72-bin-km-906866473/detay

sizce mantıklı bir karar olur mu ? passattan başka alternatif ne olabilir ? şimdiden teşekkürler.

2018 Trendline manuel passat kullanıcısıyım. Cla'dan sonra passat epey geniş gelecektir. Benim passatta tek beğenmediğim şey içeri fazla ses alıyor onun dışında kaliteli oturaklı araba ayrıca ikinci elde çeyrek altın gibi. Manuel hiç düşünmeyin hem lüks hissi yaşatmıyor, insanı yoruyor hem de ikinci eli yavaş, ileride satmak istediğinizde otomatik kadar çabuk gitmeyecektir.

İleride satarken zorlanmayacağımı bilsem 2017 sonrası 1.5 ecoboost mondeo almak isterdim.

@musiqzz 2018 trendline manuel kullanıyorum geniş bir araç istiyorsanız passat mantıklı olur benim içinde passat büyük geliyor geniş bir aile değilim  satıp tekrar golf e döneceğim 

@musiqzz 5 yillik araba yerine 350 bine sifir km 1.5 business camtavan alabilirsiniz

Sifir km elegance 400 bin lira, araba 5 yilda sadece %25 deger kaybetmis, bu ülkenin 2.eli piyasasi tamamiyla sacmalik, normalde 200 bin liradan fazla etmemesi lazim, 2.elde hala cok fazla köpük var, mümkünse sifir araca yönelilmeli

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym ben 0 fiyatları aşırı uçuktur diye hiç bakmamıştım bile, eğer bu civarlardaysa araştırayım hemen

@musiqzz elegance 400 bin lira, hatta 398 bine alan bile var

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt