2017 Model Highline aracım ne kadar eder ??

Hocam aracinizi illa satmak istiyorsaniz bu piyasada 270lere kadar dusmeniz gerekebilir.

300ler artik Golf7 kasa ikinci el icin hayal. Anca 2019 tdi highlinelar fln..

Moderatör tarafında düzenlendi:

@agacmalzeme Bu durum sanırım araç alçaksa yapıyor. Fabrikasyon lastik ebatı ve Yaylarla yapmıyordu. Sizin aracınızda yay-coilover veya Büyük ebat jant lastik var mı ?

@uranusgrey_golf araçta orjinal lastik ve yay var herhangi değişiklik yapılmadı, bugün park modülü flaşlanıp c den d ye yükseltildi lastik çapı ölçü parametrelerinide değiştirdik nafile direksiyonu tamkırınca sensörler tekeri görüyor. Birde üstene ara sıra park manevra devreye giriyor. Forumda birkaç arkadaştada bu tekeri görme sorunu var sanırım.

@agacmalzeme Evet banada Necati Usta bahsetmişti ama Necati usta araç basık olduğu için kaldırımı ve tekerin dışını görüyor demişti. Bende de manevra frenleme var 15 jant ve 195/60/15 lastik var 6-7 aydır hiç yaşamadım o sorunu. Takılan PLA sensörleri köşelerdeki nasıl hocam ? Çıkıntılı mı düz mü ? Resimdeki gibi çıkıntılı oluyor yuva orjinalinde sanırım. 

76E2B06E-4C07-4FD8-8111-BF4D2CCFF45F.jpeg

@BG2017 Hocam şu an aracınızı satılığa çıkarmayın, değerinden ucuza satarsınız. Cuma günü açıklanacak ekonomi reform paketinde araç ÖTV’lerinin artırılacağı söyleniyor. Bekleyebiliyorsanız biraz daha bekleyin derim ben zira aracınız baya dolu bir araç.

Benim aracı doğuştan hesapladım 170 - sahibinden hesapladım 200 ederi çıkıyor.. piyasa böyle değilken 245 çıkıyordu... yani şu zamanda araç satmak anlamsız... paraya ihtiyacı olup acil satanlar parası olup hemen alayım diyenler için ideal zaman...

@KaiZeN Merhabalar Hocam,

Ben Şubatın son Mart'ın başı gibi açılır diyorum ama hala aynı seyirde devam ediyor maalesef.

Ben model yükseltmeyi ilk etapta düşünmüyorum iş için satacağım ama istedğim paralara gitmezse de beklerim yapacak bişe yok. En kötü kardan zarar etmiş oluruz.

@ahmet306 Hocam o fiyatlara kadar düşersem satmayı düşünmem. Çünkü ciddi emek harcadım birkaç ekleme daha yapar devam ederim.

@pharmacisth Millet ötv indirimi beklerken birdaha zam yaparlarsa ortalık fena karışır :)  Elimizdekinin kıymetini bilmek lazım.

@metinkar Abi o hesapladıklarının üzerine en kötü 15-20 koy ne doğuş ne de başka değerleme firmaları gerçekçi değil.

@agacmalzeme Yok hocam hiç yapmadı aracım basık hemde lastik ölçülerim 235/35/R19 yapsa benimkinde yapardı diye düşünüyorum ama akşam garajda sizin için deneyeyim tekrar.

Hayırlı satışlar hocam. Aracınız çok güzel. Böyle donanımlı araçlarda satış fiyatı her zaman hak ettiğini bulmuyor. İşi bilen, hasta birinin alması gerek aracınızı üzerindeki opsiyonların kıymetini anlaması için. 

İhtimal 1: Bu şekilde, istediğiniz fiyatlandırma ile satışa koymak (uzun süreler beklemeniz gerekebilir, ama istediğiniz fiyata satamayacağınız anlamına gelmez). 

İhtimal 2: Boşaltarak standart'a dönüştürüp satmak. Disco Hayalet bugün set satsanız 13-15K para. Ama aracı böyle alan, bu iki ürün için bu fiyatları biçmiyor mesela. Ha tabiki siz çıkan parçaları sakladıysanız, mantıklı olacaktır. Yoksa Disco satıp 840 takmak sizin işinize pek gelmez gibi. 

Bence çok güzel bir zevk ile, doğru doldurulmuş araba. Hayırlı satışlar dilerim.

@Alii Teşekkür ederim hocam. Çok doğru bir noktaya parmak bastınız. Çok dikkat eden ve bu aracı bilip takip eden biri için güzel donanımlar var. Değerini bulmazsa sökmek hiç aklımda yok. Çıkan parçaların hepsini sattım. Atalarımız boşa dememiş Eşek semeriyle satılır diye :)

Geri
Üst Alt