Cam açma Tuşu

@Caner @yusuf Üstatlarım ozaman şu ekran kararma sorunu için martta güncelleme gelecekmiş hem onu hemde cam sorunu için birlikte gideyim.Belki 5000 km olursa ozaman yağ değişimi içinde bir talepte bulunurum kombo yaparım.Antalya kışın soğuk yazın sıcak olduğu için cam pek açmıyorum ben ,kalsada olur aslında ama işime yarayacağı zamanda açılmaması sinir edici bir durum.

SAYGILARLA

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evet arkadaşlar denemelerim sonucunda sadece şöför camını açan tuşta bir sorun olduğunu tespit ettim.Diğer camları açmak için çok hafif dokununca çalışıyor ama benim canım açmak için tabiri caizse tuşa abansanız bile algılamadığı oluyor.Şimdi bu sorun nedeli ile servise götürsem bu tuş için sanırım o bölümü değiştirirler ,bunu yaparken kapının ne kadarını sökerler bir tahmini olan varmı ?

SAYGILARLA
hocam kapının bize bakan tarafı komple tek parça çıkıyor, çok da kolay takılıyor. o kadarı yeterli olur diye düşünüyorum

bende de şöyle bir durum oluyor, aracı stop edeceğim zaman camı kapatıyorum cam henüz hareket halinde iken kontağı kapatınca cam duruyor sonra düğmeye tekrar dokununca kapanıyor, ama bazen kontağı kapattığım halde cam kapanıyor sebebini çözemedim :)

bende de şöyle bir durum oluyor, aracı stop edeceğim zaman camı kapatıyorum cam henüz hareket halinde iken kontağı kapatınca cam duruyor sonra düğmeye tekrar dokununca kapanıyor, ama bazen kontağı kapattığım halde cam kapanıyor sebebini çözemedim [emoji4]
Neden tutarsız davranıyor Golf'ünüz bilmiyorum ama bununla ilgili bir kodlamamız mevcut hocam :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

bende de şöyle bir durum oluyor, aracı stop edeceğim zaman camı kapatıyorum cam henüz hareket halinde iken kontağı kapatınca cam duruyor sonra düğmeye tekrar dokununca kapanıyor, ama bazen kontağı kapattığım halde cam kapanıyor sebebini çözemedim :)
Kontak kapatır kapıyı açarsanız duruyor galiba. Ama kontak kapalı kapı da kapalıysa durmaz. 

Merhaba Bende bu akşam hanımı beklerken şu kombinasyonda benzer olayı yaşadım.

Kontak kapalı camı açtım (Güç bela halen yaptırmadım cam tuşunu :)  ) Hanım geldi camı kapatırken kontağı açtım cam durdu ,sonra tekrar bastım kapandı.Sanırım elektrik aksamı anlık devreyi açıyor kapatıyor ondan oluyor.Benzer durum gündüz farlarında da oluyor.Start stop aktifken durur pozisyonda gaza basıp moturu çalıştırınca ledler göz kırpıyor.

SAYGILARLA

Merhaba ArkadaşlarŞu cam açma tuşu beni deli ediyor sizde durum nasıl söylebilirmisiniz. Şimdi ben nazik bir adamın tuşlara nazikçe basıyorum ama bir kerede ilk bastığımda açılmadı şu cam.Basıyorum açılmıyor bir daha basıyorum gene açılmıyor artık sinirlenip biraz daha sert basıyorum açılıyor.Kapatırken dokunuyorum hemen algılıyor.Bu sürücü tarafı camında bir özellik falan mı var böyle zor açılıyor.Hayır birine söylenecem bir kere sesimi dışarı veremedim arkadaş [emoji4] Ben camı açana kadar olay geçiyor.

SAYGILARLA
Hocam ben bunu yaklasık bi hafta önce dile getirdim benim sinir merkezimle oynuyor o tuşlar.. Gecen yumrukladım vallahi... Lanet bi hassasiyet yapmışlar golfün en berbat yanı..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hissiyat konusuna ben de katılıyorum.

Camı 2 veya 3 cm açayım diye cebelleşiyorum yolda giderken. Adama kaza yaptırır 

Geri
Üst Alt