Golftutkusu kupa bardak (ANA KONU)

Emegin icin tesekkürler Ahmet Hocam[emoji4]

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kupa bardaklar kargoya verildi. Özel kesim kupa köpüklerine konuldu. Umarım tüm kargolar sorunsuz şekilde ulaşır. [emoji106]
/monthly_2021_03/1EAE7107-7FFD-4177-9947-A61B48D028A9.thumb.jpeg.74637e3ca5d36fa2ddc3e4982a2f905f.jpeg
Elinize emeğinize sağlık Ahmet abim[emoji846]

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@AhmetCakmak hocam emeğinize sağlık, çok güzel iş çıkmış ortaya, ben ilk partiyi kaçırdım, yeni sipariş alınacak mı acaba?

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@AhmetCakmak hocam emeğinize sağlık, çok güzel iş çıkmış ortaya, ben ilk partiyi kaçırdım, yeni sipariş alınacak mı acaba?

Hocam bende özel uretim var dunyada tek

HONEY yazili koleksiyonluk satiyorum 200 tl

Şaka şaka isallah yeni parti açılır kaciran dostlar da alir

Hocam yakın zamanda düşünmüyoruz toplu bastırdığımız için, yıl sonuna doğru vs olursa yine paylaşırız.

Bugün ben de bardağımı teslim aldım. @AhmetCakmakkardeşim sağolsun bana yakın olduğunu ve kargoya vermeyip getirebileceğini söyleyip elden teslim etti. Keşke toplantı olmasaydı kendisine bir şeyler ikram edip daha fazla vakit geçirebilseydim ama kısmet diyelim başka zamana artık. Tekrardan teşekkürler, emeğinize sağlık.

WhatsApp Image 2021-03-17 at 20.01.03.jpeg

Hocam elinize sağlık gelsede bizde test drive yapsak, kargo takibi yapma imkanımız varmıdır acaba?

Geri
Üst Alt