Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Merhaba forumu @MSE  Muhammed sayesinde keşfettim sağolsun kendisiyle sürekli irtibattayız :)

Bursa'da olup özelliklerini açtırmak isteyen forum üyelerine her zaman yardımcı olurum demek için burdayım iyi forumlar dilerim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gökhan Bilgin dedi:
Merhaba forumu @MSE  Muhammed sayesinde keşfettim sağolsun kendisiyle sürekli irtibattayız :)

Bursa'da olup özelliklerini açtırmak isteyen forum üyelerine her zaman yardımcı olurum demek için burdayım iyi forumlar dilerim :)
Dostum hoşgeldin :)

Bursa'da yardıma ihtiyacı olanlar olacaktır :)

@Orhan Hoca

Teşekkür ederim hoşbulduk :)

Orhan Hoca dedi:
@Orhan Hoca

Bizde beleş vurmasınlar bizi hocam :)
Yusuf 1. mesaja Gökhan Bilgin hocanın ismini yazdım üzerini tıkladığımda Gökhan hoca çıkıyor. Gökhan Bilgin hocanın çıkmasını sağlar mısın?
Gökhan bilgin çıktı bende  8D
Haydaaaa.... Şimdi bende de çıktı öyle.

abi ne efsunlu adamsın. bir tıklaman yetiyor.  :)
Hocam şaka tabiki düzelttim :D

@silvershadow İzmirde bana yardımcı olabilecek var mı ???    Aracımı 2 hafta sonra alıyorum kısmetse golf 1.2 tsi dsg  Sürüş konkor pak  ışık pak blutooth usb  Beyaz renk shetland iç döşeme :)   Aracı alınca  egsoz ucu ve vag comda  kadran selamlama yapmak ve mölünse orijinal plakama pleksi plakalık yapmak a istiyorum.  Bunun dışında orijinal bagaj havuzu alıcam  orijinal kauçuk paspası  hediye aldım :)

golfaşkı dedi:
@silvershadow İzmirde bana yardımcı olabilecek var mı ???    Aracımı 2 hafta sonra alıyorum kısmetse golf 1.2 tsi dsg  Sürüş konkor pak  ışık pak blutooth usb  Beyaz renk shetland iç döşeme :)   Aracı alınca  egsoz ucu ve vag comda  kadran selamlama yapmak ve mölünse orijinal plakama pleksi plakalık yapmak a istiyorum.  Bunun dışında orijinal bagaj havuzu alıcam  orijinal kauçuk paspası  hediye aldım :)
Değerli Hocam,

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz.

Bu konuda Murat Hocam var kendini yetiştiren. Müsaitse yardımcı olacaktır kendisi.

@MRT BSRN

Aramıza hoş geldin arkadaşım.

Vag konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Kadran selamlama çok basit, bunun dışında kendi aracımda uygun gördüğün veya beğendiğin kodlamaları rahatlıkla yapabiliriz. Öncelikle aracınızı teslim alın, akabinde buradan tekrar mesajlaşır, bir buluşma sağlarız.

Bu arada İzmir'in neresindesiniz, isim, yaş ve mesleğiniz gibi konularda bilgi paylaşımı yaparsanız sizi daha yakından tanımış oluruz.

@golfaşkı

@silvershadow

@Orhan Hoca

çok tesekkür ederim hocam Ben,izmir bornovadanım.  yaşım 34 dünya tatlısı bir kız babasıyım.  meslek olarak  öğretim görevlisiyim.  aracım 2-3 hafta sonra gelicek gidip istanbuldan teslim alacağım.  golf 1,2 tsi  dsg  beyaz sürüş konfor paketi, ışık konfor paketi ve connetivity pac olarak geçiyor. içi  shetland  bej.  normalde siyah olsa daha iyi olurdu kirlenme açısından ama yapacak birşey yok elde bu vardı bunu aldım.  ama içi çok aydınlık bayiilerde gördüğümö shetlandların. bakalım görcez.  daha öncede pek çok sıfır arabam oldu ama hiç beklerken uykusuz kalmamıştım ben bu golfe cidden aşık oldum

Kızınızı Allah bağışlasın, dört gözden eksik etmesin.

Araç olarak (Golf 7) çok isabetli bir karar vermişsiniz. Beyaz renge shetland, siyaha nazaran daha çok yakışacaktır. Benim aracımın da içi bej shetland, ne yalan söyleyeyim çok titiz olmak lazım. Ama aracı daha ferah yaptığını düşünüyorum.

Kazasız belasız aracınızı teslim alıp gelin, buluşup görüşelim.

Sağlıcakla kalın.

@golfaşkı

@Orhan Hoca  ya benim aracıma da kodlama yaptıracağım ama bir türlü fırsat bulamadım. Arabayı da alalı 3-4 ay oldu hala 700km'de  8D

Ben şimdi Ender'e gitsem, kodlama yapabiliyor mu yeni araca? Adamlar sürekli kabloyu mu güncelliyor acaba? Hiç istemiyorum aslında gitmek ama başka alternatif yok sanırım...

@Orhan Hoca  Selamlar, zaman buldukça gelmek isterim. Kendim mi alsam dedim hatta kablo ama evde teknolojik olarak bir o eksik kalsın dedim sonra :)

DH nickim xcagatay, hatırlarsınız sanırım :)

Geri
Üst Alt