🫥🐈 Mk7,5 1.0 Aracım için 3.Yıl 45b km Bakımı

@metinkarÇok alakasız olacak ama yazmadan yapamayacağım Fotoğrafa bakınca ne hikmetse starwars serisinden biri çıkacak gibi olmuş.. Darth Vader mı o ? Kırmızı kırmızı dark side a mı geçtiniz Metin Bey :D  

@Franquaz  :)  starwars hiç seyretmedim desem tarzım değil:) kırmızı iyidir:)

@metinkarÇok alakasız olacak ama yazmadan yapamayacağım Fotoğrafa bakınca ne hikmetse starwars serisinden biri çıkacak gibi olmuş.. Darth Vader mı o ? Kırmızı kırmızı dark side a mı geçtiniz Metin Bey :D  

Bir güncel çekelim bugün sabah avek otoya gittim iş güç hallederken buji ve fren hidrolik yağını değiştirdim...  fren hidrolik yağını ölçtüler değer ikinin altındaymış dedim zaten değiştirin, bujinin 39.800km deki hali şaşırdım...

C4B7910E-B31E-4B66-9138-690B27EB4025.jpeg

C1DAF690-5C69-4DA4-8FA0-08614BBDD779.jpeg

Bende bugün servisten bujileri aldım. Araç 40 bin kmde değişim yapacağım.yakıt ,çekiş değişiyor diyorlar göreceğim bakalım 😀 

Bir güncel çekelim bugün sabah avek otoya gittim iş güç hallederken buji ve fren hidrolik yağını değiştirdim...  fren hidrolik yağını ölçtüler değer ikinin altındaymış dedim zaten değiştirin, bujinin 39.800km deki hali şaşırdım...

Ekli dosyayı görüntüle 44819

Ekli dosyayı görüntüle 44820
@ekim  Bu bujilerin bittiğini neresinden ya da nasıl anlıyorsunuz? Anladınız?

Yanlış anlamaynız liütfen öğrenmek bilgi edinmek amacı ile soruyorum.

@metinkar  Hayırlı olsun. Acaba 4 tane değil 3 tane diye çabuk aşınıyor olabilir mi?

Geri
Üst Alt