Renkli analog kadran arıyorum

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
Merhaba, 2016 model 85-90 bin  km civarinda renkli analog kadran arıyorum. Sonradan hayalet ekran vs takmış, elinde boşta duran varsa talibim.

[mention]metinkar [/mention] ustad da var renkli ekran ama km tutmuyor belki ayarlanir

Renkli kadrana anahtar tanıtma gibi bir durumdan bahsediliyor. Doğru mu? Parça korumaya geçerse aracta herhangi bir durum oluyor mu? Konu dışı oldu ama affola, bende düşünüyorum.

Km ayarlanmasi olur mu acaba onu netlestirmek lazim

Bundan aslında bence bakıyorum ama sadece orta ekran renkli olacak diye istenen paralar da fazla geliyor vazgeçiyorum sürekli :)  Bide km ayarlamaya para verilecek, anahtar tanıtmaya para verilecek felan :D  Gerçekten uygun vermek isteyen varsa elinde olan arkadaşlardan özelden yazarsa sevinirim ...

@CemK  özelden yazmaya gerek yok ki malın değeri belli  1000_1500 arası oynar  senin bütçen nedir... 

@metinkar Vuhu hocam küçücük yer renkli olacak diye o parayı vermez heralde kimse, ancak bozuk oalcak felanda alan olur, benim nazarımda veremem en azından, km ayarlat anahtar tanıt derken  :D

İlan var baya zamanında 800 demişlerdi şimdi 650 ye felan var. Senin dediğin paralar çok çok fazla yani :)

@CemK  ben geçen sene 650₺ kadar çektim aşağı ama maalesef kimse istemedi bugün 1000₺ den aşağı vermem ben o rakamlara ondan dedim bütçeleri herkez yazsın ki düşük fiyata veren arkadaşlar olabilir...

@metinkar Vuhu hocam küçücük yer renkli olacak diye o parayı vermez heralde kimse, ancak bozuk oalcak felanda alan olur, benim nazarımda veremem en azından, km ayarlat anahtar tanıt derken  :D

İlan var baya zamanında 800 demişlerdi şimdi 650 ye felan var. Senin dediğin paralar çok çok fazla yani :)

Renkli ekran ben de düşünüyorum. Ancak yüksek fiyatlar istiyorlar. Daha 3 ay olmadı bi tane 500 e kaçırdım. Şahsi görüşüm en fazla bu kadar eder.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@metinkar Onu diyorum işte hocam malın değeri alım satım olursa belli olur, yoksa her rakam istenir, alan olmuyorsa demekki ederi o değildir :D  Temel serbest piyasa kuralları :)

Geri
Üst Alt