Katlanır ayna tavsiyesi? Nereden almalıyım?

Herkese selam, son 1 haftadır şehir dışındayım ve talihsizlikler peşimi bırakmadı. Aynama biri gelip çarpmış ve kapağı kırmış, ayna da yerinden oynamış biraz kaymış :(

H63Znq.jpg

H634W0.jpg

H63bXY.jpg

Aracım comfortline olduğu için katlanır ayna yok, yakın zamanda katlanır ayna alan varsa mümkünse aliexpressten yoksa tr de uyguna satan birini önerebilir misiniz? 

Selam hocam ben n11 den ucuza diye aldim 1.250 tl ama cok kalitesiz cikti iade ettim

Aynalarımi simdiden ilana koydum haftaya [mention]zulalyol [/mention] hocamdan alacagim hevesim gecmezse

Herkese selam, son 1 haftadır şehir dışındayım ve talihsizlikler peşimi bırakmadı. Aynama biri gelip çarpmış ve kapağı kırmış, ayna da yerinden oynamış biraz kaymış :(

Aracım comfortline olduğu için katlanır ayna yok, yakın zamanda katlanır ayna alan varsa mümkünse aliexpressten yoksa tr de uyguna satan birini önerebilir misiniz? 
Geçmiş olsun, irtibat Zülal abi.

Geçmiş olsun. Ben dün taktırdım katlanır ayna fiyatı 2800 tl.

Bnm araçda comfortline. Piyasada çok ürün vsr hem garantili hem orjinal ürün. Karar sizin 

Geri
Üst Alt