Kafam Karıştı

umut81

Üye
İsim
Veysel
Merhaba arkadaşlar öncelikle formumuzun yeni şeklini şahsen beğendiğimi belirtmek isterim.Emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim Ellerinize sağlık hayırlı olsun...
Birkaç ay önce forumuzda golf almak istediğimi belirtmiştim Sağolun sayenizde hem bilgi edinmiş hemde sipariş oluşturmuştum.Normal şartlarda önümüzdeki ay şipariş verecektim ki birden golf makyajlandı yeni kasa 2018 de derken yanılmıyorsam bu makyaj olayı golf te ilk defa gerçekleştirilmiş şimdi 2018 kadar bu makyajın gideceği sonrasında yeni kasanın geleceği yönünde gerek formumuzda gerek internette çıkan haberler var
Konuyla ilgili olarak kısaca kendimi ve siparişimi hatırlatmak istiyorum sonrasında değerli düşüncelerinize göre hareket edeceğim.Engelli bir sürücüyüm aldığım arabayı 1.600 motora kadar ötv indirimli 5 yıl satmamak koşuluyla alabiliyorum önceki düşündüğüm donanım Golf 1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG highline +Adaptif Hız Sabitleyici ve Şehir içi acil fren desteği (Front Assist) +Kör Nokta Asistanı ve Şerit Takip Asistanı +14 yöne ayarlanabilen Ergokoltuklar + U LEDli Bi-Xenon farlar dı

Değerli arkadaşlarım 5 yıl satamayacağım makyajlı kasanın siparişini vermelimiyim kaldıkı yeni kasa için yukarıda yazdığım gibi 2018 gibi tarih geçiyor gerci nedense diğer VW grubu araçlar içinde durum farklı değil jetta seneye yeni kasa çıkaracak Audi a3 sedan hackbek makyajlanacak kısaca arabayı alacağım çok geçmeden yenisi piyasada olacak bu duruma çok sıkılıyorum

Sizin görüşleriniz benim için çok önemli akıl akıldan üstündür derlerki sizin gibi değerli arkadaşlarımın ihtiyacım var.Bu kararsızlık çok kötü birşey sevgi ve saygılarımla tesşekkürler

Değerli HOcam;

Tamamen aynı koşullarda sayılmasak da benzer koşullardayız.

Ben de aldıktan tam üç yıl sonra satmayı düşünüyorum. Bu nedenle tercihlerimiz önemli.

Sizin için aynı öneme ait olmamakla birlikte önemli. 

Bana kalırsa aceleniz yoksa ve zorlayıcı koşullar bulunmuyorsa makyajlı kasa almalısınız.

Makyajlı kasada ciddi değişiklik beklenmiyor. aceleniz varsa veya araç şartsa beklemeye gerek yok bana kalırsa sipariş verip almalı

Size önerim maksimum fabrika montajlı donanıma sahip ve fiyatı da maksimum olan donanım paketi ile motoru seçmeniz.

Nedeni bunlara oran olarak % 53  az ödeyeceğiniz halde satarken tıpkı ödemiş gibi muamele göreceğinden en pahalı aracı ve donanımı almanızı öneririm.

Hatta imkan varsa Discover pro da almalı.

Durban Jantlar ucuz kalacağı için size aksesuar kabilinden sayılan ama faturaya fabrika çıkışı ekleneceği için standart donanım gibi eklenen jantlardan öneririm kimsede olmayan Nogaro gibi diğer pahalı jantları önereceğim   DCC ile birlikte almak koşuluyla

Teşekkürler sayın hocam şuan kullandığım 2010 model dsg benzinli 40.000 km de polo aracım var yani hemen elimden çıkarma gibi bir mecburiyetim yok şükür :) o zaman önerileriniz doğrultusunda bekleyip makyajlı kasa almak makul olan yol bu tekrar teşekkürler

Ayni durumdayim makyajli kasa bu sene cikar ve yil sonu (aralik kampanyasi ile) alinabilir mi? Yoksa 2017 yilinda mi ancak cikar? Anladigim kadari ile aslinda tam olarak belli olmasina ragmen satis stratejisi geregi bu durumu kullanicalara duyurmuyorlar. Belki makyajda yapmayacaklar benim icin cok onemi de yok ama 1.5tsi motor da bence ayni zamanda cikacak bu benim icin cok onemli :( şistim degerli hocalarim şiştim :(

Geri
Üst Alt