TAVSİYE - Self Servis Oto Yıkama İstasyonları

@yunusaktas91 eğer gerçekten bu seçenek lekesizse süper bir icat. Normal benzinlik suyunu kullanmıyorum. Kuyu suyu olduğundan kum taneleri içeriyor. Basınçla püskürttüğü için siz çok dikkat etsenizde su tutarken bile çizmiş oluyorsunuz. Sonrasında üstünde kum taneleri varken bide kurulama yapmak? Ah kalbim :)  
Hocam sizin araba zaten siyah kere siyah, Allah sabırlar versin diyorum zor iş :)  Ama parlayınca da mermi gibi oluyor...

Benim tavsiyem Kocaeli/Gebze tarafında olanların işine yarayabilir TOSB Sanayi Üst Çıkıştan Çıktığınızda Biraz İleride Shell Mevcut 3 Peron Mevcut Fakat Genelde Hiç Kalabalık Olmuyor Su Ve Süpürgesi İyi Çalışıyor Köpüğü Aracınızın Boyasını Seviyorsanız Kendiniz Götürmenizi Öneririm Klasik Bir Benzinci Köpüğü Ayarında Fiyatlar Hepsi İçin 2'Şer TL Bandında  (y)

Benim tavsiyem Kocaeli/Gebze tarafında olanların işine yarayabilir TOSB Sanayi Üst Çıkıştan Çıktığınızda Biraz İleride Shell Mevcut 3 Peron Mevcut Fakat Genelde Hiç Kalabalık Olmuyor Su Ve Süpürgesi İyi Çalışıyor Köpüğü Aracınızın Boyasını Seviyorsanız Kendiniz Götürmenizi Öneririm Klasik Bir Benzinci Köpüğü Ayarında Fiyatlar Hepsi İçin 2'Şer TL Bandında  (y)
Hocam yolunuz o taraflara düşüyorsa Balçık köyü girişindeki Petrol Ofisi’ndeki yıkama da iyidir. Köpüğünü bilemiyorum ama basınçlı su programı benim şimdiye kadar gördüğüm en kuvvetli cihazdı. 2 peronluk bir yer ama şimdiye kadar aynı anda ikisinin dolu olduğunu görmedim. 

@AhmetCakmak  yan taraftaki yeri kullan orası daha kullanışlı PO
Metin abi bugün söylediğin Petrol Ofisi’ne gittim, gerçekten çok güzel yapmışlar. Öğlen 12 gibi gitmiştim ve kalabalıktı 5 tane yıkama yeri olmasına rağmen. 3 tl yıkama ve 3 tl köpük. Süresi de sanırım yaklaşık 2’şer dakika.

Konuda bilgi olması açısından: Başakşehir Atatürk Bulvarı Petrol Ofisi.

63050FEB-DCC1-4261-B341-F3913EF06840.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yunusaktas91 Diğer konudan geliyorum hocam, rings'in oradan sürekli geçerim range gerçekten mükemmel yer oldu. Üşenmesem sırf yıkamaya karşıdan geleceğim nerdeyse :D  İstanbulda 2.'si yok.

Bunun dışında Kurtköy'deki harmandereye gelmeden Teknopark'ın karşı tarafında kalan büyük opetin yıkaması çok başarılı. İsteğe bağlı kendiniz veya çalışan yıkayabiliyor. Alan geniş ve aynı zamanda şimdiye kadar gördüğüm basıncı en iyi olan su burdaydı. 7 liraya 2 jeton veriyorlar. Kendi şampuanımı kullanarak 2 kez su kullandım.

@yer_ucagi_34 Range yıkama bencede  çok başarılı bir yer, Bozuk para makinesi ve havlu sıkma merdanesi akıllıca olmuş. Bana göre 2 eksiği var,  birincisi suyun basıncı birazdaha yüksek olabilirmiş. İkincisi ise kurulama ve araç içi temizliği için kullanılan alanın da üstünün kapalı olsa daha iyi olurmuş

@yer_ucagi_34 Hocam Avrupa Yakası’nın kendisi kaos, bir de böyle yer açılsa panayır yeri olurdu herhalde. :)  Şaka bir yana, umarım sayıları çoğalır böyle yerlerin. Yenişehir’deki Opet’i biliyorum ama yıkama bölümüne hiç dikkat etmemişim. Range evime 1 dk mesafede olunca… :)  

@Zafer Kurulama alanı üstünün açık olması bence de bir eksiklik. Bir de Bursa’daki Vatan Oto Yıkama’da paspasın dikey olarak yerleştirilip yıkanması ve durulanmasını sağlayan bir mekanizma vardı. Keşke onu da getirseler. 

Metin abi bugün söylediğin Petrol Ofisi’ne gittim, gerçekten çok güzel yapmışlar. Öğlen 12 gibi gitmiştim ve kalabalıktı 5 tane yıkama yeri olmasına rağmen. 3 tl yıkama ve 3 tl köpük. Süresi de sanırım yaklaşık 2’şer dakika.

Konuda bilgi olması açısından: Başakşehir Atatürk Bulvarı Petrol Ofisi.

Ekli dosyayı görüntüle 42163
Güncel çekeyim. Dün gittiğimde 1'er TL zam gelerek 4 TL olduğunu gördüm. Bence halen fena değil. @metinkar abi tavsiye ettiğinden beri burada yıkıyorum arabayı.

Güzel yer. Evim yakın değil ama bir gün illa gideceğim. Bu tip işletmelerin çoğalması desteklenmesi lazım

Hocam 20 peronun aynı anda dolu olması zaten pek muhtemel değil. Kaldı ki 20 araçlık daha süpürge bölümü var, durulama kurulama için gayet müsait.
Bunu yazalı daha 9 ay olmuş ve geçenlerde iki farklı zamanda 20 peronluk mekanda sıra beklediğim oldu. İnsan gerçekten hayret ediyor…

Neden böyle bir alan yok şeklinde düşündüğümü hayata geçirmişler, daha çok yerde olmasını isterim.

Dolar 9,15 olmuşken Range durur mu? Yapıştırmış cevabı… Bugün uğradım, tüm programlar 3₺ olmuş.

Geri
Üst Alt