Gri Ayna Kapakları

Plastik parçanın bu kadar büyük paralara satılması kadar absürt bir olay yoktur.Ekteki bütün prça ile aynı fiyat mesela
2dd2abb8726d4d12205657665b2b0e82.jpg

...

[mention]whitegolf [/mention] aslında vurgu yaptığım şey,kapaklarla bu neredeyse aynı rakam

...

@mufayu  bilgilendirme amaçlı yazdıklarım... oradaki fiyat plastik parçanın değildir sebebi ise orjinal r & gti spoyler hiç bir golfe uymaz, bu nedenle bagaj kapağıda değişmesi gerek... yani oradaki rakam bagaj kapağı spoyler ve ince çıtalar içindir bagaj kapağı boya ücreti tabi hariç...

Plastik parçanın bu kadar büyük paralara satılması kadar absürt bir olay yoktur.Ekteki bütün prça ile aynı fiyat meselahttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20210102/2dd2abb8726d4d12205657665b2b0e82.jpg

...

[mention]metinkar [/mention] Kusura bakmayın ben yanlış bir anlatımla girdim olaya.2 parça neredeyse aynı fiyat.Yurtdışında 115$.Teşekkür ederm bilgi için
184dfe9e2069f97412fdc67f8daa9392.jpg

2ea88406ea6cbf2503d203c0bc0d6681.jpg

...

@mufayu Hocam siz spoilerda o kadar parça var 3. stop değişiyor ve ona rağmen bu fiyat ama 2 ayna kapağı nasıl bu fiyat diye eleştirmişsniz. Anlayamayanlar olmuş :)  Ayrıca katılıyorum size. Çok saçma 2 ayna kapağı sonuçta ve fark yok ikiside klipsli giriyor çıt diye oturuyor. İster orjj olsun ister yan sanayi.

Gece gece @zulalyolhocam sağolsun hem ayna kapaklarını hemde kayar ayna sinyallerinin montajını yaptı.  Ellerine sağlık hocam  (y)

Ekli dosyayı görüntüle 41554
Çok yakışmış hocam genelde atlanan bir detaydır ayna sinyalleri  :D  görüntüyü bayağı değiştiriyor. Ben kendim montajlarken sağ ayna camını kırmıştım tekrardan cam almak zorunda kaldım @zulalyolelinize sağlık hocam işi bilene bırakmak lazım  :)

Çok yakışmış hocam genelde atlanan bir detaydır ayna sinyalleri  :D  görüntüyü bayağı değiştiriyor. Ben kendim montajlarken sağ ayna camını kırmıştım tekrardan cam almak zorunda kaldım @zulalyolelinize sağlık hocam işi bilene bırakmak lazım  :)
geçmiş olsun hocam. Ayna camını sökmenin püf noktasını  @zulalyol hocam öğretti sağolsun. Dediğiniz gibi işi bilene bırakmak en doğrusu  :)

Geri
Üst Alt