Gri Ayna Kapakları

@mustafacagri teşekkür ederim hocam. Gece gece kırmadı sağolsun @zulalyolhocam. Ayna kapaklarından ziyade bir dost da edinmiş oldum.  (y)  Az önce de sildim temizledim aynaları. Tavsiye ederim düşünen arkadaşlar için. Kayar ayna sinyalleri çok şık duruyor.  :sofor:

@mustafacagri teşekkür ederim hocam. Gece gece kırmadı sağolsun @zulalyolhocam. Ayna kapaklarından ziyade bir dost da edinmiş oldum.  (y)  Az önce de sildim temizledim aynaları. Tavsiye ederim düşünen arkadaşlar için. Kayar ayna sinyalleri çok şık duruyor.  :sofor:
Kesinlikle öyle :) sağolsun @zulalyolabi yardımını esirgemiyor.

Kapak olarak ben de önce kendi ayna kapaklarımı gri folyo kaplattım, istediğim gibi olmadı. Sonra komple siyah kapak alıp taktım ben de :) gri kapak külfetli geliyorsa muhakkak siyah kapak denenmeli:) 

Merhaba arkadaşlar , krom ayna kapağı takmayı düşünüyorum aracıma ancak fiyatlar suan yüksek folyo kaplama ile cirkin mi durur ?

@zulalyol elinizde mevcut krom kapak var mı birde fiyatı nedir hocam.

Merhaba arkadaşlar , krom ayna kapağı takmayı düşünüyorum aracıma ancak fiyatlar suan yüksek folyo kaplama ile cirkin mi durur ?

@zulalyol elinizde mevcut krom kapak var mı birde fiyatı nedir hocam.
Bende bir çift var hocam. Uygun fiyata vereceğim, dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.

@DermanAluc

Geri
Üst Alt