Valla yeter artık ne diyeceğimi bilmiyorum

@RockandRage

Geçmiş olsun değerli Onur Hocam.

Böyle şeyler hep oluyor ve olacak.. 

Sizinkisi biraz üst üste geldi canınızı bu kadar sıkan bu.

Tolga Ustaya güven Hocam;

Allah beterinden korusun ve büyüklerini önlesin diyerek avunmalı Hocam.

@RockandRage

hocam başlığı ilk gördüm, Allahım öyle bisey olmuş olmasın dedim, bayi rezaleti olsun, benzincide bi sacmalik yaşamış olsun dedim ama malesef göz bebeğinize umarsız bir sığır zarar vermiş yine.  &o

bi süre yazamadım, ne desem bilemedim

buna yağlı çekiç gibi biseyler olur mu, keşke olsa ama

son gelişmeleri aktarın bize lütfen. 

Çok gecmiş olsun demekten başka bisey gelmiyor elden

@RockandRage   

Abicim çok geçmiş olsun.İçimiz yanıyor bu durumlarda ama olacaksa oluyor maalesef.

@RockandRage

Geçmiş olsun değerli Onur Hocam.

Böyle şeyler hep oluyor ve olacak.. 

Sizinkisi biraz üst üste geldi canınızı bu kadar sıkan bu.

Tolga Ustaya güven Hocam;

Allah beterinden korusun ve büyüklerini önlesin diyerek avunmalı Hocam.

@RockandRage

hocam başlığı ilk gördüm, Allahım öyle bisey olmuş olmasın dedim, bayi rezaleti olsun, benzincide bi sacmalik yaşamış olsun dedim ama malesef göz bebeğinize umarsız bir sığır zarar vermiş yine.  &o

bi süre yazamadım, ne desem bilemedim

buna yağlı çekiç gibi biseyler olur mu, keşke olsa ama

son gelişmeleri aktarın bize lütfen. 

Çok gecmiş olsun demekten başka bisey gelmiyor elden
Hocalarım sağolun.Araba sahibi olunca böyle şeylerin olmasını bekliyorsunuz ama bu kadarda kısa sürede olması can sıkıcı oluyor.Tek avuntumuz dediğiniz gibi daha büyüklerinin olmaması.Bakalım bu ay zaten ilk taksit, mtv, benzin, sigorta, hasar derken zor geçti gelecek ay toparlarsam önce düzelteceğiz sonrada hüseyin hocamla çiziği gidereceğiz.Desteğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar sizler olmasanız emin olun bu süreç daha zor olurdu.Benzer olayların sizinlerinde başına gelmesi dünyadaki tek talihsiz insanın ben olmadığı bu olayların başka insalarında başına gelebileceğini gösteriyor acım biraz daha hafifliyor.Gönül isterdeki hiç olmasın ama oluncada çaresine bakmak gerekiyor.

SAYGILARLA

Moderatör tarafında düzenlendi:
@RockandRage hocam çok geçmiş olsun. Allah beterlerinden saklasin :(

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt