Valla yeter artık ne diyeceğimi bilmiyorum

çok geçmiş olsun , duanıza da kocaman bir amin.

Çok geçmiş olsun. ŞAnsızlık da bu kadar. Gerçi her işte bir HAyır vardır. allah daha beterinden korusun inşallah.

geçmiş olsun. nazarmı desem, kısmetsizlikmi? Allah beterinden korusun. 

benzer durum geçende bahsetmiştim oğlumun başınada geldi. geçen hafta cuma oğlumun aracının ön tampon ve çamurluğun birleştiği yere hareket halinde iken başka bir araç rtmüştü. önemli bişey yoktu, pasta cila ile halledilecek bir durumdu. 2 gün sonra sokak arasında park halinde iken aynı yere en basitiyle insanlıktan yoksun biri vurmuş kaçmış. 

Allah böylelerini islah etsin. Allahından bulsun demekten başka bişey gelmedi elimizden.

Hocam geçmiş olsun.

golf6 satıldı.

@RockandRage Hocam geçmiş olsun çok. Ne yazık ki bizim gözümüz gibi baktığımız araçları insanlar umarsızca bu hale getirebiliyorlar. İnşallah bu son olur hocam.

@RockandRage bu motor kullananlar elimde kalacak birgün. Düzgün kullanan var ama bu restoran servisleri katil gibi. Sucular daha da beter. Geçmiş olsun hocam :(

geçmiş olsun. nazarmı desem, kısmetsizlikmi? Allah beterinden korusun. 

benzer durum geçende bahsetmiştim oğlumun başınada geldi. geçen hafta cuma oğlumun aracının ön tampon ve çamurluğun birleştiği yere hareket halinde iken başka bir araç rtmüştü. önemli bişey yoktu, pasta cila ile halledilecek bir durumdu. 2 gün sonra sokak arasında park halinde iken aynı yere en basitiyle insanlıktan yoksun biri vurmuş kaçmış. 

Allah böylelerini islah etsin. Allahından bulsun demekten başka bişey gelmedi elimizden.

@RockandRage hocam çok geçmiş olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam geçmiş olsun.

golf6 satıldı.

@RockandRage Hocam geçmiş olsun çok. Ne yazık ki bizim gözümüz gibi baktığımız araçları insanlar umarsızca bu hale getirebiliyorlar. İnşallah bu son olur hocam.

@RockandRage bu motor kullananlar elimde kalacak birgün. Düzgün kullanan var ama bu restoran servisleri katil gibi. Sucular daha da beter. Geçmiş olsun hocam :(
Sagolun arkadaslar bende hep beterinden korusun diyorum ama bole kucuk kucuk hasarlarla arabayi pert edecez simdi ustanin yanina gidicem bir fikir alicam bakalim ne dicek.insaalh yapilabilir bir seydir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@RockandRage

Onur hocam geçmiş olsun. Gerçekten çok can sıkıcı durumlar.

Aracı bu hale getiren kişi tespit edildi mi ?

@RockandRage

Onur hocam geçmiş olsun. Gerçekten çok can sıkıcı durumlar.

Aracı bu hale getiren kişi tespit edildi mi ?
Sağol Hocam, Hocam Elektrikli motosiklet kullanan zibidi tipler ana yola çıkmaya çalışırken oldu olay arabadan in bak derken elemanlar sıvıştılar ara sokaktan ana yolu kestiğim içinde trafik çıldırınca bindim yürüdüm.Takip edebilirmiydim , imkansız önüm arkam doluydu zaten.

Tolga ustaya uğradım sabah göçüğü düzeltiriz dedi ama boya için araştırmak lazım dedi.Şuan yaptırmayacağım biraz böyle bineceğim sonra göçüğü düzelttirip boya için @theGenius Hüseyin hocam ile bir çaresine bakacağız yada nazarlık olsun diye kalacak biraz büyükçe bir nazarlık olacak ama ne yapalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@RockandRage   

Abicim çok geçmiş olsun.İçimiz yanıyor bu durumlarda ama olacaksa oluyor maalesef.

Geri
Üst Alt