neden mute yok ?

arfkync

Katılımcı Üye

İsim
aRif
Sevgili dostlar golf 7 higline olan aracımda..dreksiyonda mute tuşu bulunmamakta yada ben öyle biliyorum henüz,ki inşallah öyledir :)  eğer yoksa çok üzücü ve neden yok acaba bundan önceki 3 golfumde de vardı ve ben çok severek alışmıştım baya bi yadırgadım şimdi s=alsaa

Sevgili dostlar golf 7 higline olan aracımda..dreksiyonda mute tuşu bulunmamakta yada ben öyle biliyorum henüz,ki inşallah öyledir :)  eğer yoksa çok üzücü ve neden yok acaba bundan önceki 3 golfumde de vardı ve ben çok severek alışmıştım baya bi yadırgadım şimdi s=alsaa
highline direksiyonun ve bu kadar övdüğümüz aracın en büyük problemi bu valla. 

yok malesef, bildiginiz yok :D

keşke sormasaydım da belki ben bilmiyorum diye, kendimi teselli etseydım  s=s20

Değerli Hocam, 

Highline araçlarda direksiyonda mute tuşu bulunmuyor.  Bu tuş medya cihazının sol yanındaki tuşlar arasındadır.

Comfortline donanımdaki araçların direksiyonunda sol yanında mute tuşu bulunmaktadır.

Comfortline donanımda sürüş konfor paketi alınırsa ve medya cihazı comfortline standardı olarak kalırsa bu durumda Ne direksiyonunda ne de medya cihazında mute tuşu bulunuyor....

bu Değerli Hocam, 

Highline araçlarda direksiyonda mute tuşu bulunmuyor.  Bu tuş medya cihazının sol yanındaki tuşlar arasındadır.

Comfortline donanımdaki araçların direksiyonunda sol yanında mute tuşu bulunmaktadır.

Comfortline donanımda sürüş konfor paketi alınırsa ve medya cihazı comfortline standardı olarak kalırsa bu durumda Ne direksiyonunda ne de medya cihazında mute tuşu bulunuyor....
hocam yine aydınlattınız bizi cehaletimizi aldınız tşk.ama hiç mantıklı gelmedi bana tuhaf bi kombinasyon olmuş sanki

Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum,kızmayın lutfen beni böyle kabul edin.... :)

Hız sabitleyici koymayınca orası fazla boş kalır diye mute tuşunu koymuşlar R'a... :)

Halbuki parayla da satabilirlerdi.

Mute donanım golf.

CC donanım R.

Şemsiye hediyeli golf....

@Umut Hocam resme bakerken bir garip oldum valla. R hissi yeter yani. VW demekki bir yerden alırken bir yerden veriyor işte hocam :D  

Değerli Hocam, 

Murat Hocam açıklık getirmiş.bende birşey eklemek isterim. Hıgline Golf araçlarda çok fonksiyonlu direksiyon simidi üzerindeki Çirkin başlı insan kafa figürü MUTe özelliğinde görev yapabiliyor.( Not: Bu özellik çalışmıyor uyarısı almak mümkün) . Sonuç olarak kendine ait bir Tuşu olmasada Mute nin Asalak beslenme şeklinde bu Tuştan faydalanabiliyor :)  

Murat Hocam açıklık getirmiş.bende birşey eklemek isterim. Hıgline Golf araçlarda çok fonksiyonlu direksiyon simidi üzerindeki Çirkin başlı insan kafa figürü MUTe özelliğinde görev yapabiliyor.( Not: Bu özellik çalışmıyor uyarısı almak mümkün) . Sonuç olarak kendine ait bir Tuşu olmasada Mute nin Asalak beslenme şeklinde bu Tuştan faydalanabiliyor :)  
@Ender hocam aynen dediğiniz gibi ben sesli komut tuşuna basınca özelliğin çalışmadığı uyarısı alıyorum. Nedeni nedir acaba?

Özellik Tr deki Araçlar uygulama dışı. yani ya satış stratejisi yada kısıtlama durumu söz konusu. belki ilerleyen dönemlerde aktivitesi mümkün olacaktır araç donanım yada opsiyonuna göre.  Gelelim neden Mute yok sorusunu buna cevabım şöyle kendimce; Telefon hazırlığı ve Bluetoth  sistemlerinin çalışma prensibinden olabılır. şimdilik benden bu kadar :)  Teşekkürler./monthly_2016_01/large.20150920_144616.jpg.a51879605ba9841e5998521b95aad9e1.jpg

Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum,kızmayın lutfen beni böyle kabul edin.... :)

Hız sabitleyici koymayınca orası fazla boş kalır diye mute tuşunu koymuşlar R'a... :)

Halbuki parayla da satabilirlerdi.

Mute donanım golf.

CC donanım R.

Şemsiye hediyeli golf....

ne yani umut hocam senin canım 'R' de cc yok mu? s=s20  eğer öyleyse bizim araçta draksiyon olmasına bile şükretmeliyiz  s=aman

peki sayın hocalarım bu mute özelliği vag cablo sistemiyle aktif edilebilinebilir mi ?

peki sayın hocalarım bu mute özelliği vag cablo sistemiyle aktif edilebilinebilir mi ?
@arfkync Arif Hocam MK6 'larda aktive edilebilen bu özellik henüz MK7'ler için çözülemedi ama yakındır, bizlerde takipteyiz  :)  Tahminen ve @Ender Hocamızın da dediği gibi Discover Media dahil tüm multimedya sistemlerinde aynı direksiyon kullanıldığından (tel altyapılı vb sebeplerden) yapılan deneme ve araştırmalar henüz sonuçsuz durumda.

İmkan dahilinde olabilirse mutlaka paylaşıyor olacağız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt