2013 golf aydınlatma arızası

Gkhnr

Yeni Üye
İsim
Gökhan
Öncelikle kolay gelsin , 

2013 model golf 7 highline araç mevcut

2020 yılına kadar fabrikasyon akü mevcuttu , akü değişimi gerekiyordu artık 

Akü değişimi sonrası bir çok ikaz yandı bunlardan biride aydınlatma arızasıydı

Ampüllerin hepsi orjinal ve yanıyor ,

Araç arıza kaydı vermiyor , arıza tespit cihazına bağlı bir şekilde dolaşırken arıza sönüyor, çıkarttığım anda tekrardan yanıyor yazılımsal bi problem olduğu düşüncesindeyim , bu sorunu yaşayan çözüm bulan bir usta mevcutmu? 

istanbulda yaşıyorum önereceğiniz bir usta olursa çok sevinirim

Hocam benim pek bilgim yok ama akü değişiminden sonra aküyü araca tanıtmaktan bahseden yorumlar okumuştum, düzgün bir vw servisine uğrarsan kısa sürede hallolacak bişeydir bence, araca uygun bir akü tercih edilmesiyse de sıkıntı çıkarıyor olabilir

Upvote 0
Hocam benim pek bilgim yok ama akü değişiminden sonra aküyü araca tanıtmaktan bahseden yorumlar okumuştum, düzgün bir vw servisine uğrarsan kısa sürede hallolacak bişeydir bence, araca uygun bir akü tercih edilmesiyse de sıkıntı çıkarıyor olabilir
Merhaba,

Belirttiğiniz gibi muhtemelen aküyü araca tanıtma ile giderilecektir. Benim aracımın önceki sahibi start - stop özelliği olmayan bir akü takmış, ona rağmen herhangi bir arıza uyarısı mevcut değildi araçta.

Upvote 0
Dün itibariyle servise gittim ve modül arızası olduğunu söylediler , yaklaşık 6200 tllik masrafı varmış , bana çok komik geldi ve inanmak istemedim bildiğiniz istanbulda bir usta var ise sevinirim 

Upvote 0

Geri
Üst Alt