Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Herşey bir yana ama benim o kadar bütçem olsa passat alırdım, onun yeri bende hep ayrıdır
2.200 e düsünce alın tabi sw elegance passatı

Ama 5 ay sonra 6200 km de sıkılıp satmayı düşünürseniz , gideceği rakam 1900 bu sw passatın

Tiguan için aynı senaryoda 2.200 e aldığınız aracı 2.050 den satarsanız.

***(6 ay sonrada Bayilerde araç yok çekilmedigi bolca araç olduğu varsayımı üzerine fiyatlamalardır)

Nisan ortası Ankaradaki bayiler burunlarından kıl aldırmıyorlardı. Liste fiyatı üzerinden pazarlık yok, rline kalmadı, isterseniz sipariş üzerine gelecek vs vs. Rline günbatımı 2598den aşağı vermiyorlardı, 2548 e başka şehirden aldım. Bence max 2500 olmalıydı liste fiyatı...

Nisan ortası Ankaradaki bayiler burunlarından kıl aldırmıyorlardı. Liste fiyatı üzerinden pazarlık yok, rline kalmadı, isterseniz sipariş üzerine gelecek vs vs. Rline günbatımı 2598den aşağı vermiyorlardı, 2548 e başka şehirden aldım. Bence max 2500 olmalıydı liste fiyatı...
Hayırlı olsun hocam. Darısı bize inşallah.

Hayırlı olsun hocam. Matrix hd far opsiyonu farkına ne kadar istiyorlardı?

Hayırlı olsun hocam. Matrix hd far opsiyonu farkına ne kadar istiyorlardı?
teşekkürler...
matrix hd far dolu rline da geliyor. dolu rline fiyat 2,9milyon civarı. sadece hd matrix far 80bintl civarı sanırım. önceki mesajlarda dolu rline fiyat teklifini paylaşmıştım.

teşekkürler...
matrix hd far dolu rline da geliyor. dolu rline fiyat 2,9milyon civarı. sadece hd matrix far 80bintl civarı sanırım. önceki mesajlarda dolu rline fiyat teklifini paylaşmıştım.
Şimdilik anlaşılan sadece far opsiyonlu zor gibi. Diğer opsiyonlarla da fiyat farkı çoğalıyor. Şu ana göre sizin tercih mantıklı oluyor.

Tiguan elegance 2.300

Avek tekstilkent

25 günde
2390 lardan buraya geldik.

Düşeceği nokta 2.200 (bu fiyat görüldüğü anda !! gez göz arpacık atış serbest denir)
Merhaba,

Dün forum donanımada yazdım, aveki aradım böyle bir araç olmadığını ellerinde elegans kalmadığını, rlıne siyah renk kaldığını belirttiler.

Hocam o paraya neredeyse sıfır km 2023 model GTI satılıyor. GTI düşünmediniz mi? Yani ben olsam GTI alırdım. 2 litre motor 245 hp. Islak kavrama. DCC bonus olurdu.

Hayırlı olsun aracınız.

Edit: Tiguanmış pardon. Ben Golf sanmıştım :)

Merhaba,

Dün forum donanımada yazdım, aveki aradım böyle bir araç olmadığını ellerinde elegans kalmadığını, rlıne siyah renk kaldığını belirttiler.
Madem elegance tiguanlar yok satıyor
Niye sarı siteye anca 1 tane tiguan düşmüş.

Benim görüşüm 2.200 den bu araca fiyatlama olacak .(Daha da düşmez)

Ya olmazsa ?

%58 faizde parasını şisirene dert degil ki ?

Param faizde degil diyen ? Zaten araba isine girmesin.

Hocam o paraya neredeyse sıfır km 2023 model GTI satılıyor. GTI düşünmediniz mi? Yani ben olsam GTI alırdım. 2 litre motor 245 hp. Islak kavrama. DCC bonus olurdu.

Hayırlı olsun aracınız.

Edit: Tiguanmış pardon. Ben Golf sanmıştım :)
Yaş itibariyle tiguan. Bu yaştan sonra GTİ beni bozar...

Bugün YouTube da bir kanalda denk geldi, taigo 1.0 dsg life bayiler 360bin indirim yapıyorlarmış. Raporlu satışlar azalınca köpüğü silmeye başladılar…

Geri
Üst Alt