2020 Kasım İndirimleri

Bende aldım paspas 149 tl ye düştü.
Merhaba hocam, aldığınız ürünün linkini paylaşabilir misiniz rica etsem. Ben bu fiyata bulamadım da.. indirimli stok mu tükendi acaba ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba hocam, aldığınız ürünün linkini paylaşabilir misiniz rica etsem. Ben bu fiyata bulamadım da.. indirimli stok mu tükendi acaba ?

Hocam kupon eklerseniz fiyat düşer. Kuponmatik kısmından kupon alabilirsiniz belirli saatleri yazıyor, yukarıda da paylaşmıştım. 

https://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-kuponlar

Örneğin en yakın kupon saati 15.00-17.59 yazıyor. 

Benim aldığım kuponlar:

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sahler 4,5d satın aldım ben de. Hem forumdaki hem de satın alan kullanıcıların yorumları gayet olumluydu. En önemli kriter koku olayı. Umarım memnun kalırız..

Bunlarin hepsi dolandirici, kupon mupon hikaye, varsa yoksa AMAZONNNN!!!!

8500 liralik mutfak robotunu 3200 liraya aldim hersey dahil :)

Üstelik pesin fiyatina 6 taksit

Ekran Resmi 2020-11-11 15.25.36.png

Ekran Resmi 2020-11-11 15.27.11.png

@krym Hocam kuponlarla çok güzel fiyatlara gelen ürünler var. Onun dışında tabiki her üründe indirim aramak mümkün değil.

@AhmetCakmak cok dikkatli olmak lazim, almadan önce google'da aratmak sart, yoksa cok zarar edilir

bütün kuponlari topladim, n11'den hicbirsey almadim, alacaklarimin hepsini diger sitelerden cok daha ucuza aldim

gaza geldim 10 bin lira harcadim, kapitalistlerin tuzagina düstüm, Allah affetsin :)

@AhmetCakmak cok dikkatli olmak lazim, almadan önce google'da aratmak sart, yoksa cok zarar edilir

bütün kuponlari topladim, n11'den hicbirsey almadim, alacaklarimin hepsini diger sitelerden cok daha ucuza aldim

gaza geldim 10 bin lira harcadim, kapitalistlerin tuzagina düstüm, Allah affetsin :)
Allah kurtarsın hocam. 😂 Ben de ev ihtiyaçlarını aldım. Dikkat etmek lazım, karşılaştırma siteleri bile düzgün göstermiyor bazen. Güvenilir sitelerden iyice araştırıp almak lazım. 

Arkadaşlar sizlerin yorumlarını okuyarak bende kışa hazırlık 4.5 D paspas arayışındaydım. Öncekilerde yırtılma ve su tutma problemi vardı çok eskiydi. İlk olarak koku konusundan çok tedirgin olmuştum. Ancak bugün kargolar geldi. Koku yok gerçekten. Kasım indirim günlerinden 169₺ ‘ye aldığım sahler marka paspasların fotoğrafını yükleyeceğim. Paspasların yanında fazladan paspas kapağı da göndermişler kaybolma kırılma olasılığına karşı güzel olmuş. Araç golf 7 , 2012,  1.2 tsı dsg.

EE5ED388-1405-4ADD-9038-7EA01D2547ED.jpeg

508A7CA8-4E73-40DA-8D1B-92838941C8DF.jpeg

CA55EEAA-D53C-4959-9F17-E45DCD181CEF.jpeg

9D118FF1-3B7D-4000-AD26-0DF56AF652CE.jpeg

@Myasinc Hayırlı olsun hocam. Fazla dedikleriniz muhtemelen arka paspaslara ait olan aparatlar. Ön tarafta zeminde paspas klipsleri var fakat arkada yok. Bunun için arka tarafa (fotoğrafınızdaki) vida şeklinde bir aparat yapmışlar. Önce onu zemine monte ediyorsunuz, ön paspaslar gibi kullanıyorsunuz. 

Geri
Üst Alt