Usb Okuma Problemi 6.5 Media

İsim
Hasan
Arkadaşlar Merhaba.

Aracımın önceki sahibi servis dışında App-Connect aktif etmiş. Telefon bağlandığında problem yok ama Usb Flash Bellek taktığımda okumuyor. Flaş belleğin ışıkları bir süre yanıp sönüyor sonra. Geçen Vag Comda özellik açmadan önce test yapmıştım teyp ile alakalı birşeyde versiyon hatası verdiğini görmüştüm bundan sebep olabilir mi.

Sorunu nasıl çözerim?

Uğraştırıcı birşey ise SD kart kullanmayı düşünüyorum. Vag Comluk bir olaysa halledebilirim kablo takmaya bahane olur özellikleri açtım yapacak birşey bulamıyorum

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güncelleyeyim konuyu..
Yokmu daha önce başına gelmiş olan , fikri olan var mı ?

Upvote 0
@Hasan_Guney olay basima gelmedi hocam ama şöyle bir tahmin yürütmek gerekirse, USB belleği biçimlendirp takmayı denediniz mi? Farklı formatta biçimlendirin,mesela fat32 ise NTFS olarak biçimlendirn

Upvote 0
[mention=22074]Hasan_Guney[/mention] olay basima gelmedi hocam ama şöyle bir tahmin yürütmek gerekirse, USB belleği biçimlendirp takmayı denediniz mi? Farklı formatta biçimlendirin,mesela fat32 ise NTFS olarak biçimlendirn
Fat32 formatında diğer aracımda çalışıyor. Oda vag grubu.

Upvote 0
servis dışı app connect aktivasyonu  yaptırmak istiyordum tadım kaçtı şimdi konuyu görünce

Upvote 0
servis dışı app connect aktivasyonu  yaptırmak istiyordum tadım kaçtı şimdi konuyu görünce
Zaten vagcomda test yaptım birşeyde versiyon hatası veriyor teyp ile alakalı anlamadım gitti. Aracta ekstra uygulanmış başka hiçbirşey yok.

Upvote 0
[mention=22074]Hasan_Guney[/mention] umarım sorununuz çözülür hocam. çözerseniz bizimle de paylaşırsanız sevinirim.
Bakalım hafta sonu uğraşacağım. Ama sorunu sd kart kullanmaya başlayıp çözerim gibime geliyor..

Upvote 0
Heralde usb hata ayıklama modunda falan kaldı.
Hondada crack yapmıştım teybin ayarlarından usb nin okuma yöntemini değiştiriyorduk crack için. Heralde işlem esnasında birşey eksik kalmış unutulmuş.

Upvote 0
[mention=22074]Hasan_Guney[/mention] aslında usb hiç kullandığım bişey değil spotify ile bt üzerinden dinliyorum ama usbnin çalışmaması canımı sıkar 
İşlemi yapan eksik yapmış bakalım nasıl çözülecek.
Çözersem paylaşırım buradan.

Upvote 0

Geri
Üst Alt