Golf7 J Led ve Ampul Seçimi

HSolak

Üye
İsim
Hakkı
Merhaba. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam ve varolan bir konuyu hortlattıysam özür dilerim. 2016 Golf7 aracımı yükselen fiyatlar nedeniyle modelleyemediğim için bende elimden geldiği kadar doldurma kararı aldım. Bütün parçaları orijinal aldım, dinamik led stoplar, yağmur ve far sensör seti, katlanır aynalar vs. Orijinal ölçüleri uymadığı için J led farları mecburen replika almak zorunda kalıyorum nereden almam gerektiğini yada kalitesini bilmiyorum ve bir diğer sorun ise takacağım ampul led mi xenon mu olmalı montaj yaptıracağım arkadaş j ledin mercekli olduğunu ve led ampulün aydınlatma performansının kötü olacağını belirtti o yüzden xenon tavsiye ediyor başka arkadaşlar ise kaliteli led ampullerin olduğunu şimşek etkisi için onu almam gerektiğini belirtiyor.
Benzer bir şekilde J led uygulaması yaptıran var mı? Farı nereden almam gerektiğini ve hangi ampulu takmam gerektiği ile ilgili bilgi verirseniz mutlu olurum. Şimdiden Teşekkür Ederim.. 

Hocam size de merhaba forumun sponsoru sem tuning var oradan farları temin edebilirsiniz. Konusu mevcut.

Ayrıca hem led ampulle hemde xenon ampulle olan performansları inceleyen videolarımız var led alıcaksanız forumda satan arkadaşımız da var.

Stopları nerden ne kadara temin ettiniz söyleyebilir misiniz ? :)

Upvote 0
Merhaba. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam ve varolan bir konuyu hortlattıysam özür dilerim. 2016 Golf7 aracımı yükselen fiyatlar nedeniyle modelleyemediğim için bende elimden geldiği kadar doldurma kararı aldım. Bütün parçaları orijinal aldım, dinamik led stoplar, yağmur ve far sensör seti, katlanır aynalar vs. Orijinal ölçüleri uymadığı için J led farları mecburen replika almak zorunda kalıyorum nereden almam gerektiğini yada kalitesini bilmiyorum ve bir diğer sorun ise takacağım ampul led mi xenon mu olmalı montaj yaptıracağım arkadaş j ledin mercekli olduğunu ve led ampulün aydınlatma performansının kötü olacağını belirtti o yüzden xenon tavsiye ediyor başka arkadaşlar ise kaliteli led ampullerin olduğunu şimşek etkisi için onu almam gerektiğini belirtiyor.
Benzer bir şekilde J led uygulaması yaptıran var mı? Farı nereden almam gerektiğini ve hangi ampulu takmam gerektiği ile ilgili bilgi verirseniz mutlu olurum. Şimdiden Teşekkür Ederim..
Hocam her muayene döneminde tampon sök, xenon sök uğraşmak istemiyorum diyorsanız 360 led almanız gerekiyor.

Ayrıca replika farların xenon ampule dayanıklı olmadığı söyleniyor. (AtölyeSemih)

D2s tipi 360 led ampul almanız gerekiyor.

Ben led 360 kullanıyorum, memnunum. Tavsiye ederim.

Upvote 0
@frknyldrm Hocam bende ona karar veremedim. Stark Full power 360 mercekli farlar için özel serisi var ancak montajcı ustam xenon kadar iyi olamayacağını belirtiyor. Mercekli farın içinde olan xenon muanede sorun olmuyo diye biliyorum bu arada

Upvote 0
@HSolak hocam o zaman j led alıp led 360 tercih edin, forumda satan arkadaşımız var piyasaya göre çok uygun farları da forumdan alabilirsiniz. Hem sorun olursa karşınızda muhattap bulabilirsniz.

Upvote 0
@GodThread Sem tuninge mesaj attım iletişim içim farklı birşey mi yapmam gerekiyo daha önce yapmadığım için bilmiyorum yönlendirirseniz sevinirim 

Upvote 0
@HSolak forumda olan konudaki numarayı arayıp forumdan olduğunuzu söyleyin hocam. Siparişinizi verdikten sonra forumdaki konuya siparişi geçtiğinizi yazarsanız sağlıklı olur.

Upvote 0
@frknyldrm Hocam bende ona karar veremedim. Stark Full power 360 mercekli farlar için özel serisi var ancak montajcı ustam xenon kadar iyi olamayacağını belirtiyor. Mercekli farın içinde olan xenon muanede sorun olmuyo diye biliyorum bu arada
Hocam önceki mesajımda belirttiğim gibi her muayene döneminde tampon sök, xenon sök uğraşmak istemiyorum diyorsanız 360 led almanız gerekiyor.

Kararınızı öncelikleriniz belirleyecek bu durumda.

Xenon daha iyi aydınlatsa da ben tercih etmedim, led 360 daha mantıklı geldi ve memnunum. Bugün alacak olsam yine led 360 alırım.

İstanbul'da olsanız bir akşam gelin farlara bakın diyeceğim ama Konya'dasınız gördüğüm kadarıyla.

Upvote 0
@frknyldrm Aynen öyle hocam keşke gelip görme imkanım olsa Konyadayim dediğiniz gibi yapacağım Led kullanacağım. Teşekkür ederim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt