Highline'dan R'a

kardeşim hayırlı uğurlu olsun baya emek vermişsin.
yaylar jantlar tamponlar ve difüzörler çok güzel durmuş.
fakat benim zevkime göre söyleyecek olursam arac beyaz renk olduğu için bukadar siyah detayı arabayı boğuyor.örneğin bagaj logosu krom olarak ayna kapağı beyaz renk olarak kalsaydı daha şık dururdu.plakalığıda bence siyah değilde beyaz zemin üzerinde olacağı için krom geçme plakalık daha uygun durur.nedense bilmem ama beyaz renk araca krom aksesurlar eksik olunca araba ben burdayım diye ortaya çıkmıyor.biraz krom detayları yapınca( ki kendi aracıma uyguladıktan sonra aracım gözümde bambaşka bir şeye döndü) sanki aracın hem çok spor hemde çok elegans, ağır duracak gibi olur.
benim nacizane fikrim budur.tabiki zevkler tartışılmaz senin içine sindiyse tüm detaylar bizleri boşver.en doğrusu sana doğru geleni yapmaktır.

plakalık için ise kendi taktığım plakalığın linkini veriyorum.her türlü rengide mevcut plakaya vida atmana gerek kalmıyor.
https://urun.n11.com/plaka-aksesuarlari/2-adet-yeni-nesil-krom-plakalik-nikelaj-plaka-cercevesi-P228109017
Öncelikle teşekkür ederim.Aracı beyaz ve siyah uyumu yaptım daha spor durduğu için kendi gözümde.Aynalar karbon kaplama istersem dönebilirim fakat hoşuma gidiyor.Arka logoda plastidip ondanda sıkıldığım zaman dönerim herhalde ama şuan araç tam istediğim gibi oldu.Krom plakalık sevmiyorum zaten şuanki haline taksamda abes durur o yüzden setin içinden çıkan siyah plakalığı takıcam.

İsmi nedir ? Oetringer değil sanırım R spoiler diye mi geçiyor ? Aracın kendi renginde olunca hoş duruyor bende boyasız alıp Üranüs gri boyatmayı düşünüyorum. Arka kısmı dolduracaktır

Ekli dosyayı görüntüle 39380
Piyasada 4 parça R/GTI spoiler olarak geçiyor adı. Rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bazılarında sağ ve soldaki piano black kısımları kısa gelebiliyor, ona dikkat etmekte fayda var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Piyasada 4 parça R/GTI spoiler olarak geçiyor adı. Rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bazılarında sağ ve soldaki piano black kısımları kısa gelebiliyor, ona dikkat etmekte fayda var.
Teşekkürler. Bir bakayım belki orjinalliği bozmayarak sadece spoiler yan çıtalarını takabilirim. Ev parça doldu hep birşey takınca eskisi evde depoda yerini alıyor 😅😂

İsmi nedir ? Oetringer değil sanırım R spoiler diye mi geçiyor ? Aracın kendi renginde olunca hoş duruyor bende boyasız alıp Üranüs gri boyatmayı düşünüyorum. Arka kısmı dolduracaktır

Ekli dosyayı görüntüle 39380
@uranusgrey_golf selam kardeşim
eğer kendi aracıma şu aşağıdaki linkteki r line spoyleri görseydim inan bana öettinger spoyleri alıp takmazdım.ama senin için hala böyle bir şans var.
aracında arka camda yan siyah çıtalarda yoksa aracın boyasınada boyattınmı tam tamına harika uyacaktır.kimbilir belkide bana teşekkür edeceksin birgün.

https://urun.n11.com/body-kit/golf-7-r-line-boyasiz-spoyler-P448528269

@uranusgrey_golf selam kardeşim
eğer kendi aracıma şu aşağıdaki linkteki r line spoyleri görseydim inan bana öettinger spoyleri alıp takmazdım.ama senin için hala böyle bir şans var.
aracında arka camda yan siyah çıtalarda yoksa aracın boyasınada boyattınmı tam tamına harika uyacaktır.kimbilir belkide bana teşekkür edeceksin birgün.

https://urun.n11.com/body-kit/golf-7-r-line-boyasiz-spoyler-P448528269
zevkler ve renkler tartışılmaz ama aracınızda body kit olmadan böyle spoilerları takarsanız göze sadece spoiler çarpacaktır o zaman tuhaf görüntü ortaya çıkabilir... 

@farukal selam kardeşim.aracımda marşiyellerde aero dinamik ek ile lip var.ön tamponda abt eki,arka difüzörde 7,5 taki gibi krom egzoslusu mevcut.
bu gösterdiğim linkteki spoylerde kalıp olarak hemen hemen öettinger gibi tek farkı öettingerdeki gibi tam orta yere düşümü yok dümdüz gidiyor olmasıdır.
elbetteki zevkler herkese göre farklıdır.öettingerde çok güzel ama busanki inceden bit ık daha güzel duruyor yada bana öyle geliyor.

@memin tamponunuzda gti veya r ise o zaman linkteki spoiler sırıtmaz hocam :)   

Geri
Üst Alt