Silecek önerileriniz?

@forzaGilles vw'de Romanya malı ürünler var, marka da yazmıyor. bu ürünlerin kalitesi nasıldır sizce Ali hocam.

@forzaGilles vw'de Romanya malı ürünler var, marka da yazmıyor. bu ürünlerin kalitesi nasıldır sizce Ali hocam.
Nerede üretildiğinden ziyade ne marka olduğunu bilmek lazım., veya en azından eko silecek mi yoksa orjinal olan mı kutusunda yazıyordur.

@forzaGilles Silecekte eco olmaz dediler ama servisin pek bişey bilmediğini bir çoğumuz biliyoruz.

@forzaGilles Silecekte eco olmaz dediler ama servisin pek bişey bilmediğini bir çoğumuz biliyoruz.
Olmaz mı alası var da., sallamış., hem ön silecek hem de arka için eco seri var., uğraşma servisle SWF al en iyi silecek diyebilirim ama sen Mersin/Hatay 'da olunca oranın sıcağına güvenemiyorum :) ben Golf 'te daha silecek hiç değiştirmedim fabrikanın taktığı halaa ilk günkü gibi siliyor ama sileceğin ömrünü kullanılan cam suyunun kalitesi, çeşme suyu kullanmak/kullanmamak, kapalı garaj olması çok etikiliyor.. SWF  mercedes, bmw, vw/audi, porsche gibi markaların orjinal silecek üreticisi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles Benim silecekte iyiydi, herhangi bir kötü silmesi falan yoktu ama ne hikmetse yazlıkta bir anda komple deforme olmuş!!!!! (zıpırın biri değiştirmiş) onun için originalini alayım diyorum. alayım ki bir daha silecek ile uğraşmayayım.  

Silecek suyu olarak servisin suyunu alıp, üzerini saf su ile tamamlarım, asla ve asla şebeke suyu veya şişe su kullanmam. kapalı garajımız var ama o biraz mesafede orada ekstra işlemleri olunca geçiyoruz. yoksa kapalı garaj gibisi yok. güneşten ve diğer etkenlerden en iyi şekilde koruyor. SWF markayı alabileceğim link atabilirseniz çok sevinirim Ali hocam.

@forzaGilles Benim silecekte iyiydi, herhangi bir kötü silmesi falan yoktu ama ne hikmetse yazlıkta bir anda komple deforme olmuş!!!!! (zıpırın biri değiştirmiş) onun için originalini alayım diyorum. alayım ki bir daha silecek ile uğraşmayayım.  

Silecek suyu olarak servisin suyunu alıp, üzerini saf su ile tamamlarım, asla ve asla şebeke suyu veya şişe su kullanmam. kapalı garajımız var ama o biraz mesafede orada ekstra işlemleri olunca geçiyoruz. yoksa kapalı garaj gibisi yok. güneşten ve diğer etkenlerden en iyi şekilde koruyor. SWF markayı alabileceğim link atabilirseniz çok sevinirim Ali hocam.
şişe suyun zararı nedir..?

SWF 119272

https://www.uzmanparca.com/vw-golf-7-on-silecek-takimi-muz-tipi-swf-2013-2019

https://www.otosupermarket.com/urun/volkswagen-golf-7-silecek-seti-muz-tipi-orijinal-on-sol-65-cm-on-sag-45-cm-takim-2013-ve-sonrasi-swf

Servisin verdiği hiçbirsey e ,hatta artık hiçbir servise güvenmiyorum. Abimin aracinda SWF var(2.5 senelik) Bende orjinal Eco silecek. (1 sene) bugün yarın çöpe atarım heralde,rezalet. Kesinlikle SWF alicam. Çok kaliteli ve uzun ömürlü,sessiz. 

swf yerine valeoda alabilirsiniz..valeo zaten swf nın sahibi..ben metro grosmarketten almıştım halen kullanıyorum mis gibi..hem swf den daha ucuz..

Ben polo aracımda banana muz tipi silecek iç lastiğini çok değiştirdim.  sanayide 10 liraya 1.5 metreye yakın iç lastiğini alıp 3 sileceğide   videoda yapıldığı gibi değiştiriyorum  ne zaman  gövdesi çatladı o zaman yeniliyorum :)  2 yıl gidiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 dakika önce, rager007 yazdı:

Ben polo aracımda banana muz tipi silecek iç lastiğini değiştirdim  sanayide 10 liraya 1.5 metreye yakın iç lastiğini alıp  videoda yapıldığı gibi değiştiriyorum  ne zaman  gövdesi çatladı o zaman yeniliyorum :)

Bir kere ben de değiştim ama, hiç bu videodaki gibi kolay olmamıştı.

Ellerim simsiyah olmuştu ve bayağı uğraştırmıştı

@Kysr038 Kapağı açınca kilit mekanizması var. Lastik çok zor giriyor yoksa ..

Bosch eskisi gibi iyi değil kaliteyi düşürdüler., piyasadaki en iyi silecek SWF ‘dir., alman araçlarının orjinal ekipmanıdır.,

Sileceklerin ömrü uzun olsun istiyorsanız., çeşme suyu kullanmamanız, ve kullandığınız cam suyu katkısının kaliteli bir markanın ürünü olması sileceklerin ömrünü ciddi oranda uzatır.. Özelikle ucuza satılan kışlık antifirizli cam suları silecek lastiklerine zarar veriyor..

swf olarak arka silecek vs pek kalmamış gibi, aşağıdaki linkteki satıcıdan uygun bir fiyata buldum. satıcı "üzerinde vw logo yok ama orijinal üründür" dedi. geri iade şansımında olduğunu düşündüğümde siparişi geçtim. satıcı da anında iletişime geçerek ürünün arkasında olduğunu beyan etti. ilgili bir satıcıya benziyor. ürün gelince diğer bilgileri de yazarım.

Volkswagen Golf 7 ön ve arka Silecek (Seçenekli) 2013 - 2020 Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

swf olarak arka silecek vs pek kalmamış gibi, aşağıdaki linkteki satıcıdan uygun bir fiyata buldum. satıcı "üzerinde vw logo yok ama orijinal üründür" dedi. geri iade şansımında olduğunu düşündüğümde siparişi geçtim. satıcı da anında iletişime geçerek ürünün arkasında olduğunu beyan etti. ilgili bir satıcıya benziyor. ürün gelince diğer bilgileri de yazarım.

Volkswagen Golf 7 ön ve arka Silecek (Seçenekli) 2013 - 2020 Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)

Orjinal ürüne ait marka SWF normaldede logo yok diye biliyorum sileceklerde zaten fiyat olarak evet uygunmuş

Ön sileceklerin (sağ ve sol köşelerinde) SWF logosu olur., muhtemelen sahte değildir ürün geldiğinde 1-2 resim yollarsın orjinal mi değil mi anlarız :) servisten alınan sileceklerde de VW logosu yoktur. servis zaten Eco seri silecek itelemek için elinden geleni yapıyor.

Geri
Üst Alt