2016 Model Golf Opsiyonel Donanım Listesi

Değerli Dostlarım oryx beyaz artık alınabiliyor 

Fiyat 3.100 TL 
Güzel renk. Güzel haber. Teşekkürler. Beni düşündüren kısmı bir sıkıntı olduğunda servis bu rengi tutturabilecek mi.

Değerli Dostlarım oryx beyaz artık alınabiliyor 

Fiyat 3.100 TL 
Güzel renk. Güzel haber. Teşekkürler. Beni düşündüren kısmı bir sıkıntı olduğunda servis bu rengi tutturabilecek mi.
Hocam bmw de sedefli beyazı değerli @ansolak hocam zor tutturduklarını söylüyordu vag grubunda da şüpheliyim oryx beyazın tutturulması zor. cinnah tanıdıklarımız var ama orjinal olması lazım :)

Hocam bmw de sedefli beyazı değerli @ansolak hocam zor tutturduklarını söylüyordu vag grubunda da şüpheliyim oryx beyazın tutturulması zor. cinnah tanıdıklarımız var ama orjinal olması lazım [emoji4]
Hocam aynen dediginiz gibi. Sedefli beyaz dedigimiz renklerin katmanlari farklı ve işçilik cok farkediyor. Hani simli oje ile rutus yapilir diyen bile duydum ama boyaması rutusu herseyi zor ve masrafli. Soyle bir gercek var ki temiz oldugunda muhteşem gözüküyor isik farkliliklarinda.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

14 dakika önce, kimi-emd yazdı:
Hocam bmw de sedefli beyazı değerli @ansolak hocam zor tutturduklarını söylüyordu vag grubunda da şüpheliyim oryx beyazın tutturulması zor. cinnah tanıdıklarımız var ama orjinal olması lazım
emoji4.png
Hocam aynen dediginiz gibi. Sedefli beyaz dedigimiz renklerin katmanlari farklı ve işçilik cok farkediyor. Hani simli oje ile rutus yapilir diyen bile duydum ama boyaması rutusu herseyi zor ve masrafli. Soyle bir gercek var ki temiz oldugunda muhteşem gözüküyor isik farkliliklarinda.
Hocam  iletimde de yazdım cinnah tanıdıklarımız var rengi tuttururuz da oje  de nedir yaww o bmw deki cingan  demi bunu diyen  :-

Tekrar paylaşım için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt