RCD 330 280C Noname Cihaz Hakkında Bilgiler

@Terms Hocam bi Vas bulursan hemen, yada ünite bi İstanbul gezisi yapacak mecburen :D

@CemK Adanada bulamazsam 3. bir alternatif daha var.

Konya mevlana seyahati ve bu arada da yardımcı olursa @MSE hocayı ziyaret.

Rcd330 başlığı altında okuyunca ses probleminin düzelmesine sevindim ama 840C içinmiş :)  peki bu parametre olayı rcd330 içinde uygulansa acaba çözüm üretir mi?

@Terms Aynen hocam süper olur yolda süper Adana - Konya :D  @MSEhocam yardımcı olmaz olur mu hiç :)  Yemeklerde süper bayramdan sonra gidersen açılmış olur umarım mekanlar da ..

@ekim kesin diyemiycem ama bildiğim kadarıyla Rcd330 orjinal olarak takılı Avrupa Golf7 yoktur heralde, onun için parametresi de yoktur onun. Çin olan varsada zaten aletin üzerindeki parametre onun parametresidir tahminimce. Belki farklı audio parameter set sağlayan sistemlerden yazılıp denenebilir.

@CemK hocam öncelikle çalışmalarınızın karşılık vermesi çok iyi olmuş mükemmel bir çalışma tebrikler. 

Konuma geleyim bende Polo varken 824c kodlu ünite almıştım, ilk takınca passat variant resmî çıkmıştı bunu kodlama ile Polo olarak güncellemiştik, ancak ses kalitesi bana orjinal üzerinde gelenden daha iyi gelmişti üzerindeki 819c idi. Gel gelelim asıl meseleye şuan malum Orjinal ünitesi ile Polo yu sattım. 2015 golf 7 aldım higline, üzerinde 819a ünitesi var, ekranı değiştireceğimde 6.5 veya 8 inç e geçmeyi planlıyorum, bu 824c üniteyi takınca daha düşük bas tiz mi verecek, ilginç bunu düşünmeye başladım bu konuları okuyunca. Ayrıca 824c golf 7.5 ların 2019 larında da orjinal olarak geliyor sanırım servisin bana yedek araç için vermiş olduğu 8 inç ekranlı 2019 golf 7.5 ünitesi bundandı. 

@CemK hocam öncelikle çalışmalarınızın karşılık vermesi çok iyi olmuş mükemmel bir çalışma tebrikler. 

Konuma geleyim bende Polo varken 824c kodlu ünite almıştım, ilk takınca passat variant resmî çıkmıştı bunu kodlama ile Polo olarak güncellemiştik, ancak ses kalitesi bana orjinal üzerinde gelenden daha iyi gelmişti üzerindeki 819c idi. Gel gelelim asıl meseleye şuan malum Orjinal ünitesi ile Polo yu sattım. 2015 golf 7 aldım higline, üzerinde 819a ünitesi var, ekranı değiştireceğimde 6.5 veya 8 inç e geçmeyi planlıyorum, bu 824c üniteyi takınca daha düşük bas tiz mi verecek, ilginç bunu düşünmeye başladım bu konuları okuyunca. Ayrıca 824c golf 7.5 ların 2019 larında da orjinal olarak geliyor sanırım servisin bana yedek araç için vermiş olduğu 8 inç ekranlı 2019 golf 7.5 ünitesi bundandı. 
819a panasnic üniteye sahipseniz ve ekranı 6.5 veya 8 yapacaksanız ünitenin de değişmesi şart hocam. 

RCD330'dan bir yeni durum dahaaa...
İlk kez yaşadım sebebini anlayamadım ama resetledim yinede devam etti.Kontak kapadım açtım yine devam etti... Yine 1 radyo problemi :)

Loading........

Benim taktırdığım rcd330 türkçe değil ingilizce dil seçeneğine sahip. Nasıl türkçeleştirebilirim?

Geri
Üst Alt