Jurvalandık amaaa!!!

@tiesay  2019 şubat çıkışlı üretim yılı 2018 sonu 1,0tsi comfortline manuel comfortlin ek sunroof+keyles go+dijon jant ışık görüş paketi + renk ve koltuk bej tavan antrasit siyah opsiyonu vardı alındığında.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@tuncer_2632 Opsiyon ekletmek bize nasip olmadı, yangından mal kaçırır gibi araç aldık sağolsun Türkiye ekonomisi + pandemi.

Sizin keyifli olmuş, jurva da ekleseymişsiniz muhtemelen direk spor yayla gelirdi.

@tuncer_2632 Hayırlı olsun, çok tatlı durmuş, hatta bence düşürmenize gerek yok, araca yandan bakınca lastik ekseni ile çamurluk ekseni eş merkezli gözüküyor, yukarı yönlü bir kaçıklık gözükmüyor, hafif zemine doğru kaçık olsun diyorsanız o ayrı :)  

@yunusaktas91 hocam araçta renkli cam var ön camlarda da film var ancak fotoğreaflarda aracın camları sonuna kadar açıktı :)  yinede önğmüzdeki yaz başı daha koyu bir film çektireceğim.

@iamalegend teşekkürler. evet hocam fotoğraflarda dediğiniz gibi gözüküyor. Araç koyu renk olduğu için pek göze batmıyor. Ama ben yinede bir mil tar basacağım 2cm kadar. arac bu şekilde sürüş dinamikleri biraz bozuk hissettim.

Slm Tuncer Bey..

Sanki aracınızda Dijonların havasıda bir başkaydı :D  

:masallah:

@tuncer_2632 şahane olmuş maşallah , bu renge de çok güzel gitmiş jantlar :) zamanla yay olayı çözülünce arkasından rline dönüşümü de gelecek gibi :D

@fkorkmaz teşekkür ederim hocam daha güzeli sizin olsun :)  

@mustafacagriteşekkürler. evet yay arayışım devam ediyor 2017 manuel fr dan çıkma bulduk gibi. R Line konusunda haklısınız jantlarla biraz ip ucu vermiş oldum.

@tuncer_2632 konfor nasıl hocam.  tabi hayırlamayı unuttuk, hayırlı uğurlu olsun hocam, güle güle kullanın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Culture33 teşekkürler konfor çok büyük kayıp oldu desem yalan olur. Öncesinde 225-45-17 idi sonrasında 225-40-18 olduğu için çok büyük fark göremidim. Ancakk yol sesi çukurlardaki sesler arttı. Sökülende bregstone idi takılanda öyle ama lastik desibel farkı varmış biri 71 diğeri 68 desibel ben bu kadar fazla ses yapacağını düşünmemiştim. Seneye yaz başında debica presto uhp2 lastikleri takacağım. 18” lastikte en düş ses değeri onda daha önce kullanmıştım hem komforlu hemde çok sessiz. Lastik biraz hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim.

@tuncer_2632 olan sadece lastikten olsun üstat ona çare var da diğerlerine yok gibi. bizde bir bütçe ayıralım o zaman. 

Merhabalar eski konu biliyorum ama 18 jurva jant nasil tedarik edebiliriz sarisitede vs hiç denk gelmedim aricioglundan replika düşündüm onlarda jurvayi uretmiyor diğer replikalara da güvenmiyorum sizce nasıl bir yol izlemek lazım
Aracımı 7.5 r line yapacağım o sebeple fabrikasyon stok paket olsun diye jurva takmak istiyorum ama gel gör ki bulasın
NASIL BULABILIRIZ acaba fikirlerinize başvurmak istedim

Aylarca cikma jant kovaladim, hic orjinal 18 jurva ilanı gormedim.
Aklima gelen en ucuz tedarik; orjinal jurvali arac ilanlarini bulup, sadece jant almak istebilirsiniz. Cok makul fiyatlar vermeselerde servis veya yurt dışı alimindan ucuz olacağı kesin.

Geri
Üst Alt