İyi niyet garantisi

@ZaGani servisle ilgili bi hata yok diyorsunuz bu durumda 
Hocam onu bilemem olabilir de olmayabilir de :)  kaputu acin devirdaim pompasinin altinda hemen şanzıman disli kutusu bulunuyor. Onun ustunde su damlamasindan kaynakli pas oluyor. Onu kastetmistim. Benim aklima nedense yagla ilgili bir sorun oldu gibime geldi.

@ZaGani şunu anlamaya çalışıyorum hocam devridaim için kronik demişsiniz ya hani arızanın harareti sebebi su pompası yağ kısmını anlayamadım tam olarak 

Hocam 2017 aracımda 38 binde devir daim pompası arızası aldım bende sizin gibi. Hararet sıkıntısı yaşıyordum. Biraz araştırmam sonucu bunun kronik bir sorun olduğunu öğrendim. Bunuda aracı verirken bu şekilde belirttim, bu konuda iyi niyet garantisinden değişenler var dedim. Biraz da tatlı dille hallettim, iyi niyet ve kronik problemden dolayı değiştirdiler. (doğuş oto esenyurt) 

@ZaGani şunu anlamaya çalışıyorum hocam devridaim için kronik demişsiniz ya hani arızanın harareti sebebi su pompası yağ kısmını anlayamadım tam olarak 
Hocam aklima araca yag koyarken acaba bi eksiklik mi oldu sorusu geldi

@Raban7 örnek verip tekrar konuşabilir miyim acaba hocam işte herkes bu parçayı iyi niyetten değiştirebiliyor da ben neden değiştiremiyorum diye 

Su pompası ile ustaya hazır eli değmişken trigeri de değişmesini istedim 60 binde bir değişiyor diye bu fikri veren dışardaki taamir ustası oldu bunu dile getirdiğimde gerek yok 120 bindee bir değişiyor dedi bu doğru mu arkadaşlar 

@Aliii   peki hararet yaptıktan sonra su seviyesini kontrol ettiniz mi? hani su eksikliğinden dolayı yapmasın harareti.

@Aliii 60 binde bir değişen triger ilk defa duyuyorum hocam. Siz nerden çıkardınız? 

Dışardaki tamir ustasının kafası iyiymiş gerçekten

Geri
Üst Alt