Golf 7 - 7.5 Passat B8 Çinli Carplay Desay RCD520 8" Medya

[mention=15541]Musaaksoy[/mention] kesinlikle. fiziki şu çevirmelinin olmaması büyük dezavantaj bence de. 

bir de hocam dinamik kameradaki fonksiyonlar geldi mi? [mention=11839]HONEY[/mention] üstten görünüm, park yeri bulma gibi
Ustten görünüm yok hocam artik sen daha iyi biliyorsun cihazi her yerini test ettin

@mutlubey17 evet o arayüz biraz orijinalden uzaklaştırıyor, ama carplay ekran kalitesi vs çok beğendim ben. ses kalitesi de çok güzel

radyo girişi rcd330 gibi tek soketli ama ses aktarımı daha iyi... 

Sagol hocam

O da bir sonraki asama olur kismet diyelim

verdigin link 3500 tl anahtar teslim olsa tabiki de direk alirdim

Sizin gibi 1,900 tl denk getirebilseydim kacirmazdim

Bu 3500 tl ilave benim arac icin

Tahmini fiyatlar

Kablo demeti 600
CarPlay usb port 300
Microfon tepe aydinlatma oraya 150

CarPlay aktivasyon 500
Montaj 300
Torpido yeri değişimi 400

5.200 tl civarı maaliyeti su an

Aşama aşama yapinca acitmiyor

Bu akşam 8den sonra Bülent Hoca ile birlikteydik. Bir telefon alışverişi oldu kendisi için, onun haricinde teyple ilgilendik.İnceleme yaptık.
İnceleme yaparken bir video çekelim dedik. Umarız yararı olur merak edenler için [emoji4] 

Not: Teypte carplay enfes görünüyor, çözünürlük çok güzel 6,5 inç çinli teybe göre [emoji4] orijinal 8” gibi yani. Duvar kağıdı gelmesi ise bugün telefonu IOS14 e güncelledim. Onunla birlikte gelmiş [emoji4] 
Bugünkü telefon alışverişindeki destegin için ayrica teşekkür ederim hocam

@HONEY Ne demek hocam, her zaman :)  Hayırlı olsun. Güle güle kullanın inşallah sorunsuz bir şekilde :)  

Oraya bir Honey satırı daha yazmanızı rica edicim :)  bkz. baklava.xsl 

senin hesap kabarıyor hocaam :)  şuan excel in sonu bu şekilde gidiyor, 

honey

honey

honey

honey

honey 

:D  

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=11839]HONEY[/mention] Ne demek hocam, her zaman [emoji4] Hayırlı olsun. Güle güle kullanın inşallah sorunsuz bir şekilde [emoji4] 
Oraya bir Honey satırı daha yazmanızı rica edicim [emoji4] bkz. baklava.xsl 
senin hesap kabarıyor hocaam [emoji4] şuan excel in sonu bu şekilde gidiyor, 
honey
honey
honey
honey
honey 
[emoji3] 
Haha

Sil sil gozukmesin

Geri
Üst Alt