İlk kez araç satın alacaklara satın alma rehberi

atakom dedi:
vekaletname vermeden aracı neden alamıyoz neye yarıyo bu vekaletnema kaldıki aracın plaka ruhsat işlerini ben yürütcem
aracımı ş.dışında bir bayiden telefon üzerinden aldım, bu süreçte telefonla pazarlığı yaptıktan sonra hafta içi aracın ödemesini yaptım, haftasonu cumartesi günü de aracı teslim almaya gittim, aracım teslimata hazırdı, plakası bile takılmış halde bekliyordu, bu süreçte ne vekalet verdim ne de başka bir iş yaptım, sadece kimlik fotokopisi lazım dediler, onu da daha önceden bir iptal ettirdiğim siparişte verdiğim fotokopi vardı, onunla hallettiler, bütün işlemleri bayii halletmişti. ben sadece trafiğe gidip ruhsatı bastırdım
Vekaletname yoksa,ya trafikten siz halledersiniz,ya trafiğe gider imza atarsınız,ya da bayinin anlaştığı takipçiye bir ara uğrar trafikte imzalamanız gereken belgeleri takipçide imzalarsınız diye biliyorum yanlışlık varsa düzeltiniz..

Aksi durumda usulsüzlük vardır...

@Umut, imzaları aracı teslim alırken attım, demek istediğim aracı imzalar atılmadan önce teslimata hazır duruma getirmişlerdi, ben de teslim almaya gittiğimde gerekli imzaları attım aracı teslim aldım

atakom dedi:
@Umut, imzaları aracı teslim alırken attım, demek istediğim aracı imzalar atılmadan önce teslimata hazır duruma getirmişlerdi, ben de teslim almaya gittiğimde gerekli imzaları attım aracı teslim aldım
Yine bir anlam veremedim ama...Plaka nasıl çıktı... s=screwy

@Umut, bulunduğum ilçenin trafik tescil birimine gidip bayinin bana gönderdiği(whatsapp'an) faturayı memura gösterdim, memur istediğim plakayı araca bağladı, ödeme işlemi tamamlandıktan sonrada bayi bulunduğu ilin cemiyetinden plakayı bastırdı

atakom dedi:
@Umut, bulunduğum ilçenin trafik tescil birimine gidip bayinin bana gönderdiği(whatsapp'an) faturayı memura gösterdim, memur istediğim plakayı araca bağladı, ödeme işlemi tamamlandıktan sonrada bayi bulunduğu ilin cemiyetinden plakayı bastırdı
Kendimi müfettiş gibi hissettim yahu :D

Tamamdır sana bir şey olmasın,gerisi teferruat... :) :'(

Merhaba arkadaşlar bu konudan yazmam uygun sanırım... An itibari ile doğuş yolundayım aracım hazırmış insallah... Fakat bomba bir st ye sahibim, ayrıntıları anlatırım ama kötü gerçekten. 

St boya kontrolünü ücretli yaptirabilecegimi söylüyor ne yapayım?TTavsiyeleriniz bekliyorum.  

Merhaba arkadaşlar bu konudan yazmam uygun sanırım... An itibari ile doğuş yolundayım aracım hazırmış insallah... Fakat bomba bir st ye sahibim, ayrıntıları anlatırım ama kötü gerçekten.   St boya kontrolünü ücretli yaptirabilecegimi söylüyor ne yapayım?TTavsiyeleriniz bekliyorum.  
Bayi hangi bayi. Vw genel merkeze telefon acin bence buyuk fail.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kartal doğuş oto sorun olursa öyle yapacağım. St nin hhic bir şeyden haberi yok ki zaten. 

@Hk80 çok kötü bir durum gerçekten. Şikayet eder kötü puan veririm sana deyin :)

Arkadaşlar hayırlısıyla aracımı teslim aldım olduğu kadar kontrolleri yaptım cok şükür problem yok... Boya kalınlık bakmak için vakit olmadı ama kendilerine güveniyorlardi bu konuda ve istediğim zaman yaptirabilecegimi belirttiler açıkçası güvendim artık. Fotoğraf ve detay ekleyeceğim. 

Geri
Üst Alt