Far Camı Tamiri

ibragah

Üye
İsim
Agâh
Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar. 
Çift U Led alma kararı verdim fakat bütçem biraz kısıtlı. Sarı sitede Takım U led far buldum fakat tek tarafı sağlam tek tarafın camı kırık. Acaba çıkma halojen farın camını alıp U led farlara takabilecek bi yer usta vs tanıdığınız yaptırabileceğim bir yer var mı diye sizlere sormak istedim. Ya kendi aracımın halojen farının camını söktürüp kırık olan u led fara taktırcam yada uygun ucuza halojen far alıp onun camını taktırıcam. Ama en önemlisi bu işi yapabilecek bir usta bulmam lazım ve bana bu işçiliğini maaliyeti ne olur. Bunlar benim için önemli. Sizlerden fikir ve yardım almak istedim. Malum sıfır U Led tawian malı farların fiyatı en ucuzu 2500₺ 

Kirik Farin Resimleri

E3337229-B881-4E65-B0F5-3D066F345F62.jpeg

6C448047-EA5D-4B4D-9AD9-845330BF3813.jpeg

Çift U Led alma kararı verdim fakat bütçem biraz kısıtlı. Sarı sitede Takım U led far buldum fakat tek tarafı sağlam tek tarafın camı kırık. Acaba çıkma halojen farın camını alıp U led farlara takabilecek bi yer usta vs tanıdığınız yaptırabileceğim bir yer var mı diye sizlere sormak istedim. Ya kendi aracımın halojen farının camını söktürüp kırık olan u led fara taktırcam yada uygun ucuza halojen far alıp onun camını taktırıcam. Ama en önemlisi bu işi yapabilecek bir usta bulmam lazım ve bana bu işçiliğini maaliyeti ne olur. Bunlar benim için önemli. Sizlerden fikir ve yardım almak istedim. Malum sıfır U Led tawian malı farların fiyatı en ucuzu 2500₺ 

Kirik Farin Resimleri

Ekli dosyayı görüntüle 37240

Ekli dosyayı görüntüle 37241
Instagram @akfarpendik ile bir görüşün derim.

Yalnız sadece cam değil kasada da ciddi işçilik gerekecek.

Upvote 0

Kirik Farin Resimleri

Ekli dosyayı görüntüle 37240

Ekli dosyayı görüntüle 37241
@ibragah abim hiç girme derim, aldığı darbe baya bi fazla.

Upvote 0
Ciddi işçilik ile büyük maaliyet tutacak ve su almama vs garantiside olmayacak hiç girmemek mantıklı evet. 1000₺ ucret istemisti iki fara uygun oldugu icin iscilikte 200 felan versem diye dusundum ama plan suya düştü. Herkese teşekkür ederim. İyi forumlar arkadaşlar 

Upvote 0

Geri
Üst Alt