ARKA PARK LAMBALARININ 0 KONUMUNDA YANMASI

Ker9m

Üye
İsim
Kerem BULUT
Arkadaşlar merhaba 2018 seat leonda farlar 0 konumunda iken arka park lambasıda yanıyor acaba muayenede bir sorun olurmu?  bilgilendirirseniz sevinirim

Genelde fren yada sinyal kodlamalarında geçmiyor.. gündüz stop kodlaması geçer diye düşünüyorum

Arkadaşlar merhaba 2018 seat leonda farlar 0 konumunda iken arka park lambasıda yanıyor acaba muayenede bir sorun olurmu?  bilgilendirirseniz sevinirim
Bildiğim kadarıyla 0 konumundayken sadece ön gündüz ledleri yanar, arka park ışıklarının yanmaması gerekiyor. Eğer kodlama ile siz açtıysanız muayeneden geçmeyebilir. 

@mutlubey17 araç sinyal kodlaması yüzünden muayeneden kaldı birde bu yüzden kalmasını istemeyiz

Geçer problem yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Recep Gül Hayır hocam ben açmadım önceki sahibi tarafından açılmış ve kapatmak için elinizde obdeleven orjinal kodlaması varmıdır acaba?

Makyajlı leonlarda bu özellik fabrikasyon olarak açık geliyor. Muayenede herhangi bir problem olmuyor.

@gokomer Açıkcası aracı yeni aldığımız için fazla bilmiyorum fakat önceki sahibi arabaya arka sinyal kodlaması vesaire yapmış ve bu arka sinyal kodlaması muayeneden kaldığı için sordum hocam bilgilendirme için saolun

Geri
Üst Alt