double teyp sorunu..

Erhan_01

Yeni Üye
İsim
Erhan
iyi akşamlar..İsmim Erhan ve Adana'da öğretmenim.. 2015 model 1.2 Tsi aracımla aranıza katıldım.. araç comfortline paket.. aracımda aşağıda resmini yüklediğim teyp bulunmaktadır.. bluetooth bağlantısını kurabildim fakat konuşma esnasında karşı tarafın sesi idare eder düzeyde olmasına karşın benim sesim karşı tarafa nerdeyse hiç gitmiyor.. 

ikinci olarak; telefon rehberinden sık kullanılanlar diye bir kısım var mı..??

üçüncü olarak; içinde sadece mp3'lerin olduğu (dosyasız) flashı taktığımda sıkıntı yok, fakat içinde mp3'leri iki dosya olarak ayarladığım flashı açmıyor.. ayrıca bu teypte flas içine atılan filmleri oynatma özelliği var mı, varsa nasıl çalıştırabilrim..?? cevaplar için teşekkürler..

Adsız.jpg

Hoşgeldiniz.

Şahsen bu cihazın markası modeli nedir bilmediğim için net bir şey diyemeyeceğim ama konuşma sırasında karşıya sesiniz gitmiyorsa cihazın mikrofonunda problem olabilir. Bu tarz android cihazların arkasında genellikle harici mikrofon girişi oluyor ve aşağıdaki gibi mikrofonu takıp istediğiniz konuma yerleştirip sesin sorunsuzca gitmesini sağlayabilirsiniz eğer sorun cihazın yerleşik mikrofonunda ise. 

Bu tarz cihazların distribütörlerinden her türlü bilgiyi edinebilirsiniz, cihazınızın marka modelini öğrenip iletişime geçin derim.

image.png

Upvote 0
ilginiz içi teşekkür ederim @AhmetCakmak , yalnız teybin üstünde marka namına hiçbir şey yazmıyor.. dediğiniz konuyu en iyisi bir elektronikçiye sorayım.. tekrar teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
ilginiz içi teşekkür ederim @AhmetCakmak , yalnız teybin üstünde marka namına hiçbir şey yazmıyor.. dediğiniz konuyu en iyisi bir elektronikçiye sorayım.. tekrar teşekkürler
Cihazın ayarlar kısmında "hakkında" vb. şeyler olabilir. Dediğiniz gibi multimedyacı bir yer yardımcı olacaktır. Ama özellikle bu cihazın aynısından satan yerlere sormak daha iyi olacaktır. 

İyi forumlar.

Upvote 0
Hoşgeldiniz.

Şahsen bu cihazın markası modeli nedir bilmediğim için net bir şey diyemeyeceğim ama konuşma sırasında karşıya sesiniz gitmiyorsa cihazın mikrofonunda problem olabilir. Bu tarz android cihazların arkasında genellikle harici mikrofon girişi oluyor ve aşağıdaki gibi mikrofonu takıp istediğiniz konuma yerleştirip sesin sorunsuzca gitmesini sağlayabilirsiniz eğer sorun cihazın yerleşik mikrofonunda ise. 

Bu tarz cihazların distribütörlerinden her türlü bilgiyi edinebilirsiniz, cihazınızın marka modelini öğrenip iletişime geçin derim.

Ekli dosyayı görüntüle 36011
Kodlama kısmında mikrofon ayarında Db ayarı vardı, görmüştüm. Acaba onu yükseltse sorun çözülür mü?  Default ayarda Db değeri 0 olarak geliyor, bu cihazda düşürülmüş olabilir mi? 

Upvote 0
-5F

-Adaptasyon

-MikrofonEmpfindlichKeit 

Şuan bakayım dedim ama araca bağlı olması gerekli diyor. Burdaki değere bakmak lazım, sesi az gidiyormuş hocamın, 

Eğer değer 0 sa ve buna rağmen ses az gidiyorsa değeri yükseltmek sorunu çözebilir. 

Yada senin önerini uygulamak daha mantıklı olacak sanırım, bu şekilde kullananları görmüştüm. 

20200725_225929.jpg

Upvote 0

Geri
Üst Alt