Alınık Multimedya

Ysn

Üye
İsim
Yasin
2016 Passat Trendline aracımıza fotoğraftaki multimedya cihazından arıyoruz, elinde olan ya da satılan bir yer bilen varsa yardımcı olabilir mi?

1.jpeg

@Ysn forumda satilik var, ama bilesen korumasinin kirilmasi lazim, standart comfortline mk 7.5 ekrani, passatta hic görmedim

@Furkanalkis

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam Passata'a uyar mı bilgim yok benim de bilenler yardımcı olursa arkadaşla irtibata geçeyim.

Hocam Çinli carplay RCD cihaz takabilirsiniz ve sanırım ondan arıyorsunuz. Hem Golf 7 hem de Passat ile uyumlu.

@Ysn benim pek bilgim yok, hic görmedim, gerci passat ilgi alanima girmiyor, ama bu ekran kamera desteklemez, sadece bluetooth, cinliler var, kamera takiliyor, telefonda aktariliyor ama seste sorun varmis, forumda konusu var RCD330 diye aratin, bulursunuz

Hocam Çinli carplay RCD cihaz takabilirsiniz ve sanırım ondan arıyorsunuz. Hem Golf 7 hem de Passat ile uyumlu.
Ahmet hocam RCD cihazlar eski cihaz modelleri değil mi internetten bakınca öyle örnekler çıkıyor, siz örnek bir fotoğraf ya da ilan gönderebilir misiniz, değiştirmek isteyen arkadaşımın niyeti sadece ekranı büyütmek onun dışında ekstra bir özellik aramıyor.

Ahmet hocam RCD cihazlar eski cihaz modelleri değil mi internetten bakınca öyle örnekler çıkıyor, siz örnek bir fotoğraf ya da ilan gönderebilir misiniz, değiştirmek isteyen arkadaşımın niyeti sadece ekranı büyütmek onun dışında ekstra bir özellik aramıyor.
Hocam Golf 6, Passat B7 vs için olan eski görünümlü olanları da var; Golf 7, B8 için olan yeni görünümlü olanları da var tıpkı sizin ve benim bu paylaştığım gibi. Şayet illaki orjinal olsun denmiyorsa bence hazır değişmişken bu çinli cihazlardan almak daha az maliyet ile fazla özellik açısından iyi olacaktır. 

image.png  image.png

Hocam Golf 6, Passat B7 vs için olan eski görünümlü olanları da var; Golf 7, B8 için olan yeni görünümlü olanları da var tıpkı sizin ve benim bu paylaştığım gibi. Şayet illaki orjinal olsun denmiyorsa bence hazır değişmişken bu çinli cihazlardan almak daha az maliyet ile fazla özellik açısından iyi olacaktır. 
Vermiş olduğunuz bilgiler için sağolun @AhmetCakmak

Geri
Üst Alt