Serron herkeste olmadığı için bence çok özel bir Jant, ve benim favorim Madrid jantlara benziyor. Durban da güzel ancak çok fazla görür olduk :) Can tavan ile mükemmel bir uyum içerisinde :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

opsiyon listesinde standart kullanıcıya gösterilmiyor diyelim. bunun bilincinde bi tüketici uyumlu ve bilgili bir st ile bu janti sipariş edebilir bence. onun dışında st yi ikna edemeyenler biliyorum :)

showroomda serronlu bir golf görmüştüm ama
hocam servisler hiç sunmuyor ki bunları hep şu var bu var diyerek sallıyor ben u ledi nette görüp karar vermiştim örneğin dcc ile sürüş profili geldiğini bilmiyordum sadece sürüş profili istedim dcc oluyor sanmıstım hayallerım suya düştü lifte ilk kaldırdığımda:(

@EMRAH ATTSHocam arabanızda jantlarınızda çok farklı duruyor maşallah ne diyeyim. Golfün her aksesuarı güzel hangsini görsem beğeniyorum. İnsan golf opsiyonları için kendine dur diyemiyor. Durban jantım olsa serronu yolda görsem aklım ona gidiyor. Bu gidişle opsiyon aç gözlüsü olup çıkacam bu nasıl bi araçtır arkadaş vallahi ruhuma işledi. 

@EMRAH ATTSHocam arabanızda jantlarınızda çok farklı duruyor maşallah ne diyeyim. Golfün her aksesuarı güzel hangsini görsem beğeniyorum. İnsan golf opsiyonları için kendine dur diyemiyor. Durban jantım olsa serronu yolda görsem aklım ona gidiyor. Bu gidişle opsiyon aç gözlüsü olup çıkacam bu nasıl bi araçtır arkadaş vallahi ruhuma işledi. 
:D  hocam insallah kısmet olur daha iyileri durbandan daha sağlam bir jant fakat durban çok güzel duruyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Serron Jantlar da Alman konfigüratöründen çıkarılmış. Yeni kasa yaklaşırken seçenekleri azaltıyorlar.

Bütün bu donanım eksilmeleri acaba değerli  Emrah Hocam için bir mesaj mı yoksa?

:000180-medium:

@silvershadow akşam ruyama girdii hocam golf sekiz kapıda durup hadi gezelim diyordu kararsızım ama bütçeyi sıkıntıya sokmak istemıyorum 

8'i almak içinde çıkar çıkmaz almak istemem açıkcası 2013 yılında mavişimden oldum çünki  X(

Bu da pasifik mavide nasıl durduğunu gösteriyor.

nraA3N.jpg

Serron jant en güzel siyah arac yakışıyor bence.

Serron Jantlar satın almak isteyenler:

Geri
Üst Alt