SİZİN İÇİN HANGİ İL ARAÇ ALIMI UYGUN OLURDU?

mufayu

Katılımcı Üye

İsim
fatih
Araç
Passat
Bir araç almayı düşünüyorsunuz,sarı sitede ilana girdiniz maşallah sıfır gibi bir araç ve tam sahibini arayacakken vazgeçtiniz.araba altın olsa buradan almam diyeceğiniz il/iller hangisi olurdu sebebiyle birlikte.O illerde yaşayanlar alınmasın lütfen.Bir kişinin yorumu ili orayı kötü yapmaz.Şu açıdan bakarak,Dağı bayırı olan yer vardır araç yorgundur,10ay kışı vardır başka bir açığı çıkar (diye tazeleyeyim soruyu)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ertan Kaya enteresan bir hikaye var mıydı mesela.

Her ilin iyisi de olur kötüsü de bende katılıyorum @krym  hocama konu kaldırilmali...

Antep denmiş zamanında ve şimdide antepte çok temiz arabalar ve insanlar var hatta doğuda yaşıyorsanız malatya antep araç alimi için çok idael derim fakat başka biri kötü anısı vardır farklı söyler 

Su ilden alma demek olmaz 

Kocaeli demiş arkadaşım belli ki başından geçen olumsuzluklar var fabrikalar Kocaeli'nde:))

Konu kapatılmalı...

Yakın tanıdığımın olduğu Adana diyorum :)

Başlık değişmiş o yüzden değiştirdim.

Hocam insanî olarak da “şuralılar şöyle insanlardır” diye benzetmeler yapılır ama şahısların geçmişinin, davranışlarının tüm şehre mâl edilmesi ne kadar anlamsızsa bahsettiğiniz durum da en az o kadar anlamsız kalacaktır. Zira bu mantığa göre ülkede ilk sırayı İstanbul çeker ve tez kendiliğinden çürümüş olur. :)  

@Mmt0634 yapıcı eleştiriniz konusunda şahanesiniz.Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır misali.Teşekkür ederim 

askerde bi arkadaşımın sözü vardı ''memleket adam doğurmaz'' diye :)) ama illa bi şehir söyleyecek olsam sakarya derim.

Şimdi geçen sene gaziantepe öğretmen atanıp giden vatandaş ilan vereceği zaman ne yapsın ?

Aracı hataydan ilan verip hafta sonu hatay da görebilirsiniz mi  desin (arac 34 plaka)

@musiqzz ben sakaryaliyim ne olmuş sakaryaliya hayırdır.....:) 

Sohbetin ilerleyen zaman da ne hale geleceği hakkında örnek amaçlı yazdım hocam sakaryaliyim değilim de demek ki çürük elma orada çıkmış karşınıza...

Ben de illa ki bir yer demek zorunda kalsaydım ne yazik ki türkiye derdim...

Vergi % bilmem kaç 

Yakıt desen yanına yaklasilmaz

Sigorta 

Vergi 

Muayne ( 400 u geçmiş maşallah yeni güncelleme ile )

Yeke parca...

E tabi bunca bilinçli vatandaş aynı trafikte kasko olmaz sa olmaz derken...

Alinmaz bence bisiklet iyidir :)))

Evet başlığın değil memletin düzelmesi lazım

Antepte DOKTOR san doktor kimligini gösterince ilana doktordan yazınca her şey güzel oluyorda , düz vatandaş ilan verince şüphe/soru işaret/ acaba esnaf mı muhabbeti dönüyor

Asıl su ilanlara doktordan damgası yazılması yasaklansın

@Mmt0634 aynen hocam genelleme yapmak her zaman yanlış tabii ki... sakaryada aracıma ehliyetsiz 17 yaşında bir sürücü vurdu yıllar önce. ve yine genelleme yapıyorum ama şehir genelinde insanlar çok değişik araba kullanıyordu belki de ondan dolayı bilinç altımda böyle bir izlenim kalmıştır :))

Geri
Üst Alt