Golf 7 Göçük düzeltme

Aynen ! Deniz otomotiv ticari tabelası var..

İvedikte.

Yan komşusuda Çölgeçenler Lumar yetkili bayisi

Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş , her iki komşuda işlerinde klas adamlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

hocam öncelikle geçmiş olsun. fotoğraftakiler benim aracım. yaptığım kazadan sonra aracımı göçük ustası eski haline getirdi. servise gitsem kapı-çamurluk ve tampon değişecekti. Kaportacıya gitsem bu parçalar komple boyanacaktı. ben samsunda göçük timi'ne yaptırdım. mutlaka istanbulda da şubeleri vardır. Mutlaka birden fazla yere sorun, benim gittiğim bazı göçük ustaları düzelmez dediler, ancak işin ehlini bulursan adamlar yapıyor. 
/monthly_2020_07/Screenshot_20200708_093421.thumb.jpg.cebb402003314e7f3ce46ddc1f49a0b6.jpg
/monthly_2020_07/Screenshot_20200708_093405.thumb.jpg.f75f1a73449d52200656aaba68394b75.jpg
helal olsun ustaya görebildiğim kadarı ile hatasız yapmış

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@murat28 hocam geçmiş olsun, valla ne yalan söyleyeyim fotoya baktıkça boyasız nasıl düzeltebilmiş pek aklım ermedi. 

Geçmiş olsun Benimde aynı renk Golf dolu ve bir parça göçüğü https://www.nishauto.com/   uygun fiyata hızlı bir şekilde yaptılar.

Müşteri olarak memnun kaldım bu tip durumda tekrar gideceğim yer.

Aynı hatta benimde küçük fındık büyüklüğü bi  ezik var,bi kaç yere gittim kapıyı sökerek yaparız diyince bi durdum,Samsun’da bu işi sökmeden yapacak usta gibi usta lazım bana da

@Unicorn55 @Holigan teşekkürler, 

% 100 kusursuz olmadı tabi. ancak hasarın büyüklüğüne bakıldığında benim için kusursuz oldu diyebilirim. yakından bakıldığında çok ufak pürüzler kaldı ancak kesinlikle rahatsız edici detaylar değil. her türlü kapının düzeltilip macunlanıp boyanmasından iyidir. @atolyemgaraj hocam gülsan sanayide "mert oto göçük timi" ne yaptırdım. kirazlıkta an yol üzerinde göçük fabrikası da iyidir. bu iki yere işlem yaptırdım ikisinden de memnun kaldım. 

@murat28 göçük timi kapı sökülüp yapılacak diyenlerden,şansımı göçük fabrikasında deneyeyim teşekkürler kardeşim

Bugün aracı uzun araştırmalar sonucu Maslak Oto sanayideki Göçük Uzmanına bıraktım.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Göçük konusunda gerçekten inanılmaz değişken fiyatlar aldım. Kimisi 700-800-1000tl dedi. Hatta biri 1750tl dedi. Gerçekten herkes tutturabildiğine gidiyor göçük işinde.

Ben olayın heyecanından sadece kapıdaki göçüğü görmüşüm. Sonradan farkettimki çamurlukta da bir göçük oluşmuş. Resim ektedir. Göçük uzmanı kapıya çamurluğu da katınca 700tl dedi. Pazarlığımızı yaptık 600tl ye anlaştık.

yaptığı işleri inceledim ve usta bana güven verdi, inşallah yarın aracı teslim aldığımda da size tavsiye edebileceğim bir işçilik yapılmış olur.

Örnek işlerini instagram sayfasında görebilirsiniz.
https://instagram.com/gocukuzmani?igshid=1h3h9ikutlgah

yarın sonucunda resimlerini paylaşacağım.

AAB96A33-581A-45D4-84F0-F5C9BB8D714F.jpeg

Arkadaşlar bugün arabayı teslim aldım. Ustayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Eskisi gibi olmuş. Hatta ön kapıda ufak bir göçük vardı yapmışken onuda düzelttim dedi. Sonuç resimdedir.

A44A30F4-1903-4F44-BA96-936B6EF14A6E.jpeg

@alpercck Esenyurt Atatürk oto sanayi de faik ve Hüseyin usta var ortaklar göçük konusunda itinayla tavsiye ediyorum 

Geri
Üst Alt